Keystone logo
South East European University

South East European University

South East European University

Úvod

Jihovýchodní Evropa je soukromá, zisk vysokoškolská instituce skládající se z fakult, center a institucí specializující se na sociálně-ekonomických věd.

Fakulty jsou organizovány jednotky v rámci fakulty, a oni pracují tím, politickým rámcem Fakulta Rady a univerzitní schválené univerzity radě ani jeho výkonného výboru. South East European University se skládá z pěti fakult: Fakulta současných věd a technologií, Fakulta jazyků, kultur a komunikace, fakulta, Fakulta veřejné správy a politologie a Fakulta Provozně ekonomická,

Posláním univerzity je definován statutu (1. prosince 2008) je pridrzhauva na úsilí o dosažení kvality ve výuce a akademické výzkumné práce v systému vyššího vzdělávání v zemi, tím, že nabízí rovných příležitostí pro všechny založený na spravedlnosti a zásluh. Aktivní spolupráce s jinými vysokými školami, a to jak v Makedonii av megjunrodni univerzitách jako jeden z klíčových prvků poslání univerzity.

Hlavním cílem je, aby univerzita provozuje a spravuje přispět k vyššímu vzdělání v jazyce Albánce, prostřednictvím vzájemného porozumění mezi etniky a poskytují povekjejzichen a multikulturní přístup k výuce a výzkumu vytvářením osnovy v souladu s evropskými a mezinárodními standardy.

Správní orgány univerzitní rady univerzity rektor, Senátu a rady rektora.

Jihovýchodní Evropa Je v pořadí třetí na státní úrovni mezi 19 univerzit v zemi. Toto pořadí uvědomil cizí evalvatori CIO Tong University v Šanghaji.

Místa

  • Skopje

    Arhiepiskop Angelarij, nr.1, 1000, Skopje

    • Tetovo

      Илинденска бр.335, 1200, Tetovo

    Otázky