Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Seattle University College of Science & Engineering STEM

Seattle University College of Science & Engineering STEM

Seattle University College of Science & Engineering STEM

Úvod

Vysoká škola vědy a techniky je nejrychleji rostoucí vysoká škola nebo škola na univerzitě v Seattlu. Více než 100 členů fakulty na plný i částečný úvazek nabízí relevantní a praktický přístup k výuce STEM více než 1 250 vysokoškolským a postgraduálním studentům. Prostřednictvím výzkumu a profesionálního rozvoje naši profesoři drží krok s nejnovějšími pokroky a neustále zdokonalují studijní programy, které harmonicky kombinují teorii a praxi. Řešení problémů, kritické myšlení, týmová práce a příležitosti pro mezioborovou spolupráci charakterizují holistický přístup ke vzdělávání poskytovanému vysokoškolským a postgraduálním studentům.

Mezi charakteristické prvky našeho vzdělávacího procesu patří: velké množství laboratorních zkušeností pro vědecké a technické obory; prosperující vysokoškolský výzkumný program; exkurze do různých přírodních a umělých divů; a celoroční, průmyslově sponzorované seniorské projekty pro všechny naše studenty strojírenství a informatiky prostřednictvím Centra projektů.

Vysoká škola poskytuje mnoho příležitostí pro servisní učení. Zde jsou jen dva příklady. Prostřednictvím Seattle University Math Corps a STEM Club se naši studenti stýkají s vysoce potřebnou mládeží na základní škole Bailey Gatzert. V uplynulém desetiletí se desítky studentů, pedagogických pracovníků a zaměstnanců univerzity v Seattlu účastnily projektů humanitárního inženýrství v Thajsku, Nikaragui, Haiti, Zambii a Keni.

Naše umístění v dynamickém městě Seattle poskytuje studentům mnoho příležitostí k zajištění smysluplných stáží nebo dobrovolnických příležitostí souvisejících s jejich kariérními cíli.

Místa

  • Seattle

    12th Avenue,901, 98122, Seattle

    Otázky