Keystone logo
Seattle Pacific University School of Education Master of Education (MEd) in Educational Leadership
Seattle Pacific University School of Education

Master of Education (MEd) in Educational Leadership

Seattle, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Formujte budoucnost. Změnit svět.

Jste odhodláni rozvíjet své znalosti a dovednosti a usilujete o to, abyste se stali účinným vůdcem ve vzdělávání - ten, kterému se daří v různých prostředích. Zapojte se do pečlivého kurzu, který vám umožní objevit se v roli správce školy, ředitele, vedoucího oddělení nebo okresního administrátora. Jsi připraven?

Proč Seattle Pacific pro vaše MEd ve vzdělávacím vedení?

Titul Master of Education (MEd) ve vzdělávacím vedení připravuje jednotlivce, kteří usilují o získání osvědčení hlavního nebo programového administrátora, aby sloužili jako administrátor ve škole, okresní ústředí, zdrojovém centru nebo jiném administrativním centru. Tento 45úvěrový program nabízí aktuální výzkum a osvědčené postupy, které pomáhají ředitelům a správcům programů komunikovat se studenty, učiteli, rodiči a jejich komunitami. Kurzy jsou k dispozici jak na kampusu v Seattlu, tak z libovolného geografického umístění s WiFi prostřednictvím synchronních online kurzů.

Úspěšná fakulta

Odborná a pečující fakulta má touhu pomoci studentům uspět. Fakulta je známá tím, že mentoruje své studenty během a po jejich vzdělávacích programech. Tito profesoři modelují celoživotní učení prostřednictvím vlastních vědeckých aktivit, častým publikováním a prezentací na odborných konferencích.

Členství v AACU

Seattle Pacific je členem Asociace amerických vysokých škol a univerzit a Americké asociace vysokých škol pro vzdělávání učitelů. Certifikační programy SPU schvaluje Washingtonská státní rada profesionálních pedagogů. School of Education je také členem Asociace nezávislých svobodných umění vysokých škol pro vzdělávání učitelů a má kapitolu, Sigma Phi Upsilon, z Chi Sigma Iota, mezinárodní čestné společnosti, která si cení akademické a profesionální excelence v poradenství.

Hluboký důraz na postavy

Postavené na základně vzdělávání postav, postgraduální programy na SPU nabízejí prvotřídní vzdělávání optikou křesťanské víry a hodnot. Studenti se účastní kurzů etiky a problémy s postavami jsou integrovány do celého učebního plánu.

Flexibilní formát

Kurzy vzdělávacího vedení jsou určeny pro pracující pedagogy na plný úvazek a jsou obvykle nabízeny ve všední dny (obvykle 16: 45–19: 15 hodin). V létě mohou být kurzy nabízeny během dne od konce června do poloviny srpna. Kurzy jsou nabízeny osobně v hlavním kampusu a online prostřednictvím synchronní platformy schůzek.

Propojení absolventi

Absolventi School of Education přecházejí k účelné kariéře ve školách a vedení na úrovni okresů po celé zemi. Když získáte postgraduální titul na School of Education SPU, připojíte se ke komunitě absolventů, kteří zůstanou ve spojení.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy