Keystone logo
SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

SDU Seoul Digital University

Úvod

V důsledku rozvoje informačních technologií se zvýšil objem informací a rychlost jejich sdílení. Aby bylo možné reagovat na změnu společnosti a přežít v soutěži, bylo nezbytné neustálé učení. V souladu s tím existovala poptávka po vzdělávacím systému, který by vyhovoval konceptu celoživotního vzdělávání, což přineslo vzestup kybernetických univerzit, jako je Seoul Digital University.

Digitální univerzita v Soulu byla věrná své roli a povinnosti přední korejské kybernetické univerzity a za krátkou dobu vykázala pozoruhodný růst. Seoul Digital University je zejména vyzbrojena vysoce kvalitním vzdělávacím obsahem, vynikajícími schopnostmi a největším studentským sborem. Neustále se snažíme zlepšovat služby studentům a specializovat naši univerzitu reorganizací učebních osnov.

Výsledkem takového úsilí je, že se digitální univerzita v Soulu stala nejlepší kybernetickou univerzitou v zemi, která vykazuje nejlepší výsledky v oblasti spokojenosti studentů a míry konkurence atd. SDU také získává globální rozměr prostřednictvím kooperativních výměn se zahraničními univerzitami.

Digitální univerzita v Soulu se bude nadále rozvíjet a nebude jen nejlepší korejskou kybernetickou univerzitou a posílí, aby se stala nejlepší na světě. Kromě toho pomůžeme studentům maximálně rozvinout jejich potenciál tím, že novou technologii naroubujeme do vzdělávání. Jsme přesvědčeni, že v okamžiku, kdy vystudujete naši univerzitu, budete kvalifikovaným odborníkem požadovaným společností.

Místa

 • Dongdaemun-gu

  Dongdaemun-gu, Jižní Korea

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky