Keystone logo
SDA Bocconi The Rotman – SDA Bocconi Global Executive MBA – GEMBA
SDA Bocconi

The Rotman – SDA Bocconi Global Executive MBA – GEMBA

18 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 100 000 *

Smíšené

* k úhradě v pěti splátkách

Úvod

Rotman- SDA Bocconi GEMBA

Skutečně globální, výrazně osobní.

Rotman- SDA Bocconi Global Executive MBA (Master in Business Administration) je modulární program , který kombinuje odborné znalosti a perspektivy přední evropské a přední severoamerické obchodní školy na transformační cestě pořádané v mezinárodních obchodních centrech. GEMBA je odrazovým můstkem pro budoucí kariérní fáze a integrovaná příprava na role vyššího managementu, poskytuje vysoce personalizované zaměření na rozvoj vedení a seznamuje účastníky s globální sítí výjimečných manažerů, vyučujících, vedoucích pracovníků a myšlenkových vůdců.

Tento jedinečný 18měsíční program, který zahrnuje sedm měst na čtyřech kontinentech , změní způsob vašeho myšlení, vytváření sítí a podnikání na některých z největších světových trhů a poskytne vám širší škálu příležitostí, kontaktů a zkušeností. Rotman- SDA Bocconi GEMBA je nabízen ve spolupráci s Rotman School of Management na University of Toronto v Kanadě.

Nenechte si ujít příležitost dozvědět se více o SDA Bocconi GEMBA: připojte se k našemu vyhrazenému Dni otevřených dveří MBA, ať už Oncampus nebo online.

Proč nás vybrat?

 1. Globální výhoda: Evropa, Amerika, Asie
  • Toronto, Miláno, Bombaj, San Francisco, Kodaň, Šanghaj, São Paulo: ponořte se do místních kultur sedmi mezinárodních obchodních center, překračujte hranice, přemosťujte kontinenty a překonejte ostrovní myšlení.
 2. Dvě přihlašovací údaje a dvě sítě
  • Global Executive MBA z SDA Bocconi School of Management v Miláně a MBA z Rotman School of Management na University of Toronto. Kombinovaná síla těchto značek vám zajistí celoživotní úspěch.
 3. Sdílení poznatků s myšlenkovými lídry
  • Učte se od globálně zaměřené fakulty, která může nabídnout poradenství, působit jako mentoři a otevřít dveře novým příležitostem. A podělte se o poznatky z první ruky o globálních obchodních výzvách s vedoucími firem na akademické půdě a prohlídkách na místě.
 4. Flexibilní formát, načasování a umístění
  • Kombinujte profesní, osobní a vzdělávací příležitosti bez ohledu na to, kde se nacházíte, prostřednictvím flexibilního manažerského formátu, který kombinuje rezidenční moduly po celém světě s distančním vzděláváním.
 5. Personalizovaný program rozvoje vedení
  • Rozvíjejte svůj potenciál jako lídr prostřednictvím pravidelných osobních hodnocení, workshopů zaměřených na dovednosti, koučovacích rozhovorů a ústupu pro vedení.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Akreditace

O Škole

Otázky