Keystone logo
SDA Bocconi MBA na plný úvazek
SDA Bocconi

MBA na plný úvazek

1 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 65 000 *

Na kampusu

* zaplatit ve čtyřech splátkách

Úvod

Pro lidi, kteří prostě nepřestanou

Intenzivní mezinárodní MBA v centru Milána , centra italské kultury a inovací, a na SDA Bocconi , jedné z nejlépe hodnocených škol managementu na světě a průkopníkem evropského obchodního vzdělávání.

1 rok MBA , navržený tak, aby flexibilně vyhovoval potřebám studentů, s osobní péčí a globální expozicí. Chcete -li zjistit více o našem MBA na plný úvazek, navštivte naše MBA a Masters OPEN DAY - online , jedinečnou příležitost komunikovat s ředitelem a prozkoumat obsah programu. Zaregistrujte se hned !

Program, který přesahuje konvenční manažerské znalosti a spojuje studenty se špičkovými, inspirativními lídry a ikonickými značkami: od Googlu po Starbucks, od Prady po Illy. Program, který studentům nabízí novou perspektivu a dostatek příležitostí prostřednictvím spousty speciálních seminářů, vedoucích sérií a mimoškolních a klubových aktivit.

Takhle bude vypadat vaše MBA.

Proč nás vybrat?

 1. Staňte se součástí skupiny AAA lidí
  • Spojte se s dalšími kandidáty na triple-A (AAA), jako jste vy: s touhou po změně, ambicí vyniknout a silným smyslem pro sociální povědomí.
 2. Vstupte do útulného, rozmanitého a konkurenčního prostředí
  • Připojte se k malé třídě 100 celkem, 2 kohortám a 20 různorodým týmům s časově rotujícím složením, kde je týmový výkon monitorován a koučován. Více než 30 různých národností a různých prostředí.
 3. Spojte učení a praxi za jediný rok
  • Po 9 měsících výuky (základní kurzy, soustředění, speciální semináře a série vedení) si flexibilně vyberete mezi individuální praxí/podnikatelským projektem/skupinovou obchodní laboratoří, mezinárodní výměnou/zkouškou dovedností na akademické půdě.
 4. Žijte v Miláně, Evropském centru
  • Získejte mezinárodní MBA v průkopnickém, super technologickém a vysoce udržitelném SDA Bocconi City Campus. Škola se nachází v centru Milána, globálního obchodního centra, které je synonymem stylu, vkusu, inovací a pohody.
 5. Staňte se součástí komunity Bocconi
  • Patří k jedné z nejstarších a nejprestižnějších evropských institucí obchodního vzdělávání s více než 110 000 absolventy po celém světě.

Přijímací řízení

Osnovy

Poplatek za studium programu

Stipendia a financování

Kariérní možnosti

Akreditace

O Škole

Otázky