Keystone logo
SDA Bocconi

SDA Bocconi

SDA Bocconi

Statistika

  Vlastnosti kampusu

  Kampus Milano

  SDA Bocconi má nový a jedinečný kampus v centru Milána, ekonomického a finančního kapitálu Itálie, v srdci Evropy. Umístění kampusu je skutečně strategické: pouhých 15 minut pěšky jak od Duomo a oblasti Navigli, je velmi dobře spojen se sítí veřejné dopravy v Miláně (autobus/tramvaj, trubka a vlak) as mnoha stanicemi pro sdílení auta/kola všude kolem. ProtoSDA Bocconi je schopen nabídnout svým účastníkům bohatou škálu mezinárodních kontaktů a příležitostí, spolu s možností žít v kolébce italské kultury, módy, designu a životního stylu.

  MUMBAI - Centrum Asie

  SDA Bocconi Asia Center, dříve jmenoval MISB Bocconi, je pan-asijské centrum, které poskytuje výkonné vzdělávání a postgraduální programy a navrhlSDA Bocconi School of Management od roku 2012.

  Romové

  Nový kampus v Římě slouží k ještě blíže podnikatelské struktuře a veřejným a soukromým institucím střední a jižní Itálie.

   Žebříčky

   Akreditace

   Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

   Požadavky na přijetí do programu

   Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

   Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

   Místa

   • Milan

    Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

    • Mumbai

     Mumbai, Indie

     • Milan

      Via Roberto Sarfatti,10, 20136, Milan

      Otázky