Keystone logo
SCI-Arc

SCI-Arc

SCI-Arc

Úvod

Nachází se v centru Los Angeles, SCI-Arc je centrem inovací a jeden z národa je několik nezávislých škol architektury.

Zpráva od ředitele

SCI-Arc je vždy rozšiřuje a zvyšování své ambice. V naší globalizované době, design záleží jako nikdy předtím, a máme schopnost překvapí svět tím, že demonstruje všechny různé způsoby, kterými lze designu transformovat.

Poslání

Posláním SCI-Arc je k reimagine samotné okraje architektury, vzdělávat architekty, aby se zapojily, spekulovat a inovovat.

Historie SCI-Arc

SCI-Arc byla založena v roce 1972 v Santa Monica skupinou fakulty a studenty, kteří chtěli přiblížit architekturu z více experimentálního hlediska než tradiční školách nabízeny.

Lidé

SCI-Arc je vedení, schopnost, a zaměstnanci pocházejí z různých prostředí a zemí, což odráží globalismus instituce a jeho studentský sbor.

Zařízení

V rámci své čtvrt míle dlouhé akademické půdě, SCI-Arc nabízí studentům integrovanou sadu zdrojů, které podporují studijní pokrok a experimentování.

Akreditace

Vysokoškolák a absolvovat odborné tituly uděluje SCI-Arc jsou akreditovány jak národní architektonické Akreditační rada (Naab) a západní Sdružení škol a vysokých škol (WASC).

Podporu školního

SCI-Arc spoléhá na filantropické podpory absolventů, rodiče a přátele, aby udržet naše světově proslulé vzdělávací programování.

Kariéra

SCI-Arc si zakládá na nábor a udržení ty nejlepší a nejchytřejší kandidáty pro kariéru v SCI-Arc, a je věnována vytvoření kulturně bohaté, umělecké, různorodé pracovní prostředí.

Vlastnosti kampusu

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Los Angeles

   960 East 3rd Street Los Angeles, CA 90013, , Los Angeles

   Otázky