Keystone logo
Schulich School of Business - York University Master of Business Administration/Master of Arts nebo Master of Fine Arts (MBA/MA, MBA/MFA)
Schulich School of Business - York University

Master of Business Administration/Master of Arts nebo Master of Fine Arts (MBA/MA, MBA/MFA)

Toronto, Kanada

3 Years

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Master of Business Administration/Master of Arts nebo Master of Fine Arts (MBA/MA, MBA/MFA)

Schulich School of Business spolu s postgraduálním studiem School of the Arts, Media, Performance and Design (AMPD) na York University nabízí tříletý program na plný úvazek, který vede k získání jak Master of Business Administration, tak buď Master of Výtvarné umění nebo titul Master of Arts. Se svou téměř 50letou historií je uznáván jako jeden z nejuznávanějších a nejrespektovanějších programů svého druhu v Kanadě.

Program nabízí kombinovaný titul MBA/MFA v programech vizuálního umění, divadla, filmu a tance a kombinovaný studijní program MBA/MA v oborech dějin umění, tance, hudby, filmu (kino a mediální studia) a divadelních studií.

Program poskytuje hluboké a aktuální porozumění problémům a postupům managementu v celém spektru od odvětví vysílání, digitálních a sociálních médií až po neziskové organizace v oblasti umění a sociálních podniků. Studenti dosáhnou důkladného a aktuálního porozumění podnikání kreativních průmyslů, což jim umožní podporovat a rozvíjet svou kariéru.

Jedná se o intenzivní, multidisciplinární magisterský program pro zájemce o manažerskou kariéru v uměleckých a kulturních odvětvích. Kombinované programy MBA/MFA jsou nabízeny v oblastech filmové produkce a scenáristiky, vizuálního umění a tance. Kombinované programy MBA/MA jsou nabízeny v oborech: Dějiny umění a Kurátorská studia; Cinema & Mediální studia; Tanec, hudba a divadlo a studia performance.

Přijímací řízení

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky