Keystone logo
© Eva Dang
School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

Úvod

The Škola řízení informačních rizik (SIRM) Je renomované centrum, které nabízí programy jak na Vysokoškolák a Postgraduální Úrovně v různých oborech, včetně kybernetické bezpečnosti, zabezpečení a zabezpečení informací, řízení podniku, řízení zdravotní péče a výpočetní techniky. SIRM programy Jsou Schválené různými univerzitami Udělovat tituly úspěšným studentům. SIRM Je průkopníkem při používání ISACA Model učebního plánu pro bezpečnost a zabezpečení informací s CISA A CISM Programu ve Velké Británii. Od roku 2007 jsme vyvinuli odborné znalosti v oblasti zabezpečení a zabezpečení informací; A programy řízení podniku v partnerství s různými univerzitami v Británii včetně Univerzita v Greenwichu, The University of Gloucestershire, Univerzita v Derby, Univerzita Chester a Anglia Ruskin University.

SIRM Úspěšně dosáhla partnerství se smlouvou o financování Brooklands College (Což je veřejně financovaná vysoká škola), pro poskytování kvalifikace Level 4 a výše Apprenticehsips v oblasti kybernetické bezpečnosti.

SIRM je Schválená organizace pro školení pro dovednosti a financování A je zveřejněna na Registrace společnosti ROTO (Rejstřík výcvikových organizací). SIRM Také úspěšně dosáhl registrace RoATP (Rejstřík poskytovatelů výcvikového vzdělávání). Jsme také Schválenou společností ATHE (Ceny za trénink a vysokoškolské vzdělávání), ASIC (Akreditační služby pro mezinárodní vysoké školy), AISABE (Asociace auditorů bezpečnosti informací a výkonných pracovníků).

SIRM se sídlem v Londýn, Která je srdcem Spojené království. Náš areál se nachází v Ilford, Který se nachází na východ od Londýna, 1 minutu chůze od vlakového nádraží Ilford a centra města. Liverpool Street a centrální Londýn je pouhých 15 minut vlakem z našeho areálu. SIRM Vytvořil a Firemní oddělení Kde budou školení na firemní úrovni poskytnuty oběma Veřejnost a soukromý. Naši stávající studenti budou mít příležitost vstoupit do našeho korporačního oddělení, aby získali pracovní zkušenosti při studiu SIRM. To zajistí nejen pracovní zkušenosti, ale i cestu k zaměstnání na plný úvazek SIRM nebo jakákoli jiná přidružená organizace (Závisí na dostupnosti volných míst). Úkoly Cyber ​​Security jsou k dispozici po celém světě a pokud máte titul UK, který je celosvětově rekonstruován, můžete mít pocit bezpečnosti vůči budoucnosti ve vaší oblasti.

SIRM Využívá širokou škálu metod výuky, učení a hodnocení, která zahrnuje přednášky, výukové programy a semináře (v závislosti na způsobu studia studenta zvolil např. F / t, p / t nebo online). Velký důraz klademe na význam nezávislého učení studentů. Jsme zavázáni k posílení přenositelnosti, zaměstnatelnosti a rozvíjení studijních dovedností v celé škole a začlenění plánování osobního rozvoje do studijních programů. Naším cílem je zajistit podporu a rozvoj učení a výuky na SIRM Pro zaměstnance i studenty. Zaměstnanci v SIRM, Spolupracuje s fakultou, studenty a akademickou správou na rozvoji vzdělávací kultury, která hodnotí a odměňuje výuku, respektuje a podporuje individuální rozdíly mezi žáky a podporuje vytvoření učebního prostředí, ve kterém se různí studenti mohou učit a vynikat.

Místa

  • London

    Becketts House, 2-14 Ilford Hill, IG1 2DA, London

Otázky