Keystone logo
© Carrianna Field
School of Dramatic Art of Valencia

School of Dramatic Art of Valencia

School of Dramatic Art of Valencia

Úvod

ESAD Valencia je jediným Vyšším centrem studia dramatického umění v naší komunitě.

Jeho cílem je poskytnout technické a umělecké školení budoucím divadelním profesionálům.

V současné době můžete na ESAD Valencia studovat dramatické umění v oborech tlumočení, režie a dramaturgie a od akademického roku 2015–16 scénografie. Vyšší studia dramatického umění jsou ekvivalentní vysokoškolským studiím.

Jako veřejné centrum je ESADV otevřen všem zájemcům o absolvování školení bez ohledu na jejich sociální nebo ekonomickou úroveň.

Speciální charakteristiky těchto učení určují poměr mezi učitelem a studentem v praktických předmětech dvanáct ku jednomu a v teoreticko-praktických dvacet čtyři ku jedné. Tento velmi omezený počet, nezbytný pro správný pedagogický vývoj, znamená výběr studentů přijímacími zkouškami.

Fakulta profesorů je složena z učitelů specializovaných na různé obory a integrovaných prostřednictvím jejich teoretické nebo tvůrčí práce v oblasti profesionálního divadla.

ESADV je také místem, kde se naši studenti mohou setkat a spojit se s divadelním životem prostřednictvím různých aktivit, jako jsou konference, kulaté stoly, setkání s profesionály, kurzy a představení.

Místa

  • Valencia

    Camí de Vera,29, 46022, Valencia

    Otázky