Keystone logo
School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

Úvod

The School of Business a řízení ITB (SBM ITB) je jediná škola / fakulta v ITB postaven na humanitních a řízení vědy. Ministerstvo vyžaduje vysokoškolské instituce, aby provedla Tri Dharma Perguruan Tinggi.

SBM ITB vyvíjí sám vyniknout v oblasti vzdělávání, rozvíjet a šířit znalosti v oblasti podnikání a řízení. Výzkumné aktivity jsou zaměřeny na obchodní případy a postupů řízení z předních úspěšných firem v Indonésii, takže vývoj hospodaření bude mít význam pro indonéské kontextu.

Vzdálenost do podnikatelského prostředí a spolehlivé metodiky výzkumu zlepšuje schopnost SBM ITB na vytvoření vynikající výsledky v oblasti výzkumu. V rámci této strategie internalizace, SBM ITB si klade za cíl dosáhnout mezinárodní akreditaci. Kromě toho SBM ITB zdůrazňuje, že globalizace s cílem připravit své studenty soutěžit se studenty z jiných předních obchodních škol v Asii a Tichomoří.

Poslání a vize Posláním SBM ITB je:

"Chcete-li vychovávat studenty, aby se inovátoři s podnikatelským duchem a rozvíjet a šířit znalosti o podnikání a managementu pro zlepšení podnikatelského, vlády a společnosti".

Představa SBM ITB je:

"Být instituce světové třídy, která inspiruje a vyvíjet nové vůdce s podnikatelským duchem".

historie Průmyslové inženýrství oddělení ITB uznala význam podnikání a manažerského vzdělávání v Indonésii již v roce 1970. Tato idea zůstala v oddělení během 1980, ale byla nakonec realizována v roce 1990, kdy Prof. Mathias A'roef, prominentní postava v Indonésii v oblasti průmyslového inženýrství, který byl zaveden program MBA na ITB se zaměřením na operativní řízení. Toto, podle pořadí, kulminoval založením SBM ITB.

V roce 2002 Rada guvernérů schválila vytvoření bakalářského programu v oblasti podnikání a řízení. Tým byl přidělen k vytvoření prohlášení, vize a poslání a navrhnout způsoby učení, které nejlépe vyhovují programu. Tým vytvořil učební plán, který byl považován za průlom v podnikání a řízení školství v Indonésii. To navrhoval použití performance rozvíjet u studentů sebevědomí, stejně jako dovednosti v oblasti vedení, komunikace a řešení konfliktů. V souladu se sociálním constructionist paradigmatu, učební plán zdůraznil důležitost týmové učení založeného na rozdíl od jednosměrné lektorské činnosti. Některé z inovačních kurzů určených týmem byli Integrační Business Experience (který byl upraven z nabízeného kurzu na University of Central Missouri), řízení praxe a prospěšných prací. Tým také navrhl používání angličtiny jako prostředek poučení.

V prosinci 2003, School of Business a managementu byla formálně založena. Nomenklatura "škola" byl vybrán místo "fakulty" znamenat svou autonomii. V procesu, program MBA, který byl původně spuštěn na Fakultě průmyslového inženýrství, se stal součástí School of Business a managementu, což umožňuje mít dva programy; vysokoškoláka programu a program MBA.

V srpnu 2004, SBM ITB připustil 115 studenty do bakalářského programu. SBM ITB zažívá trvalý růst, a s podporou fakulty a odborného personálu má za cíl pozitivně přispět k rozvoji vzdělání v Indonésii. SBM ITB má v současné době studentský sbor z 2,221.

Autonomie SBM ITB má plnou pravomoc rozhodovat seděl na strategické a operativní úrovni. Na strategické úrovni, SBM ITB je oprávněn zahájit mezinárodní vztahy a nabízet nové studijní programy. Nicméně, programy musí být v souladu s předpisy vydané Ministerstvem školství Indonésie.

Na operativní úrovni, SBM ITB bylo uděleno jisté míry autonomie by ITB. V oblasti financí, SBM ITB má oprávnění ke správě 70% svých školného; zbývajících 30% je zachována ITB. Dostupnost finančních zdrojů umožnil SBM ITB rozvinout svůj systém odměňování s cílem přilákat a udržet výjimečné členů fakulty a zaměstnat odborný personál potřebný k udržení vysoké úrovně služeb.

SBM ITB je oprávněn vytvořit vlastní osnovy, aby navrhla a následně spustit nový akademický program, řídit všechny akademické programy (v rámci SBM ITB) a rozvíjet, jakož i provádění výzkumného programu SBM ITB. A to jak na provozní a akademických úrovních, SBM ITB je v souladu s politikou Ministerstvo pro výzkum, technologie a vysokého školství Indonésii. Například v podpoře rozvoje fakulty, SBM ITB navrhl systém odměňování založený na třech akademických aktivit: výukové a výzkumné a komunitních služeb (jako základ vysokého školství v Indonésii) .Tento situace vede k členům fakulty vyvažování těchto tří činnosti, které mají zvýšit jejich kompetence a přispět k misi SBM ITB.

uznání Jak je uvedeno výše, v roce 2015 ITB byl zařadil číslo jedna na seznamu nejlepších univerzit zveřejněných ministerstvem pro výzkum, technologie a vysokého školství. V roce 2009, pouhých šest let po svém vzniku v prosinci 2003, SBM ITB získal uznání od SWA Magazine (http://www.swa.co.id, vysoce hodnocené ekonomického časopisu v Indonésii), jako nejlepší MBA program v Indonésii. Časopis také uznal IBE (Integrační činnosti zkušenosti) poskytované SBM ITB jako jeden z nejvíce inovativních programů nabízených obchodních škol.

Velmi vysoký veřejný pověst SBM ITB Svědčí o tom lowstudent vstupné rate.The přijímací sazby pro vysokoškoláka programy v letech 2014-2015 byla jen 4%. Tam bylo 3,207 žadatelé o 136 volných míst v programech vysokoškoláka. V poměru 24: 1, SBM ITB se stal jedním z nejvyhledávanějších obchodních škol v Indonésii.

Místa

  • Bandung

    Lebak Siliwangi, Coblong, Bandung, Jawa Barat, Indonesia, , Bandung

  • Jakarta

    Jakarta, Indonésie

    Otázky