Keystone logo
© The Global American University, Schiller
Schiller International University

Schiller International University

Schiller International University

Úvod

Prostřednictvím našich čtyř mezinárodních kampusů poskytujeme studentům globální transformativní vzdělávání. Zkušenost s učením se životem, která jim umožňuje získat akreditovaný dvojí titul (americký a evropský), zvládnout globální rozmanitost tím, že budou žít ponořeni až ve čtyřech různých zemích, zvýšit mezinárodní zaměstnatelnost vybudováním personalizované cesty, která podporuje vedení, a vytvořit si globální myšlení, aby vystupoval jako chytří globální profesionálové.

Umístění

Síť čtyř mezinárodních kampusů, která studentům umožňuje získat titul učením se životem až ve čtyřech různých zemích. Naši studenti mohou během svého programu kombinovat naše různé mezinárodní lokality (USA, Španělsko, Francie a Německo), zvládat globální rozmanitost a zkoumat potenciální mezinárodní kariérní příležitosti.

Akreditace

Akreditované dvojí tituly (USA a Evropa) a uznání místních úřadů po celém světě. Jsme americká univerzita akreditovaná v USA. Kromě toho mají naši studenti možnost získat doplňkový evropský diplom (University of Roehampton, UK), přístup k výhodám, které země mohou poskytnout ke studiu v zahraničí, a specializovat se na klíčové oblasti trhu prostřednictvím partnerství našich lídrů v oboru.

Metodologie

Jednokurzový systém a metodiky hyperpropojené reality umožňují studentům učit se cíleně a strukturovaně, interagovat a aplikovat znalosti na různé globální reality. Prostřednictvím našeho systému blokového plánování a našich metod učení se praxí se naši studenti učí strukturovaným a praktickým způsobem, aplikují znalosti na skutečné organizační výzvy a rozvíjejí všestranné dovednosti.

Zkusenosti

Adaptivní akademická cesta, která studentům poskytuje různá nastavení programu, testovací zkušenosti a podpůrné nástroje k vytvoření personalizovaného prostředí krok za krokem. Naši studenti mohou plánovat, vést a rozvíjet personalizovanou vzdělávací cestu výběrem z různých parametrů programu a prozkoumáváním možností, než se rozhodnou pro další kroky. Naši osobní poradci a plán stipendií jim navíc poskytují pozornost 1:1, aby dosáhli svých cílů.

Zaměstnatelnost

Mentorské plány, partnerství a vnitropodnikové programy pro úspěšné zvýšení mezinárodní zaměstnatelnosti a vytvoření globálního myšlení. Fungujeme jako Global Employability HUB, které pomáhá studentům, profesionálům a organizacím, které čelí kariérním výzvám. Náš ekosystém jim umožňuje budovat mezinárodní síť, zvyšovat své tvrdé a měkké dovednosti a přistupovat k aktuální poptávce na trhu.

Vlastnosti kampusu

TAMPA – MADRID – PAŘÍŽ – HEIDELBERG
Prožijte skutečně 100% mezinárodní zkušenost studiem svého programu až ve čtyřech různých zemích bez ztráty kreditů a bez složitých přechodů.*

*Převody kampusu podléhají místní dostupnosti programu a osobnímu vízovému procesu.

  Život v kampusu a vybavení

  Schiller International University podporuje osobní a profesní rozvoj všech svých studentů po celém světě. To znamená poskytnout zdroje pro studium a studentský život během vašeho studijního programu a nabídnout pomoc, když se pustíte na trh práce po ukončení studia. Našim studentům nabízíme různé služby, ať už na akademické půdě nebo online.

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Paris

   Schiller International University Paris Campus 9, rue Yvart, 75015, Paris

   • Heidelberg

    Schiller International University Heidelberg Campus Zollhofgarten 1, 69115, Heidelberg

    • Madrid

     Schiller International University Madrid Campus Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina), 28002, Madrid

     • Tampa

      400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

      • Tampa

       400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

       Otázky