Keystone logo
Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Úvod

Saxion University of Applied Sciences je jednou z největších institucí vysokoškolského vzdělávání v Nizozemsku s téměř 27 000 studenty (a stále roste!). Saxion má tři kampusy na východě Nizozemska – jeden kampus v každém ze tří nizozemských měst Deventer, Enschede a Apeldoorn. Jsme velmi hrdí na náš různorodý studentský sbor. Naše mezinárodní studentská populace převyšuje 2 500 studentů s celkem 95 různými národnostmi.

Skvělé kariérní vyhlídky

Naše kampusy se nacházejí v inovativním srdci Evropy a již více než 100 let jsou hnízdící inovativní průmyslová odvětví. Nyní sídlí startupy a nabízí slibné kariérní vyhlídky. Saxionův způsob výuky je úzce spjat s pracovní oblastí, která vás připraví na vstup na trh práce zítřka s těmi nejsilnějšími odbornými dovednostmi. Ve společnosti Saxion využíváme problémové učení a naše studijní projekty jsou vyvíjeny v těsné spolupráci s pracovním polem. Naučíte se prostřednictvím přístupu založeného na praxi a získáte praktické zkušenosti. Tento typ vzdělávání je specifický pro University of Applied Sciences (HBO v holandštině).

Vynikající umístění

Saxion se nachází v Nizozemsku na třech různých kampusech. Všechny tři kampusy Saxion (nacházející se ve městech Enschede, Deventer a Apeldoorn) jsou v docházkové vzdálenosti od vlakového nádraží. Nizozemská vlaková síť je vynikající, takže je snadné cestovat do a ze Saxionu, do jiných měst a dokonce i do jiných zemí! Areály Saxionu jsou v oblastech, kde je bydlení levnější a snáze dostupné než ve zbytku Nizozemska.

Cenově dostupné a dostupné studentské bydlení

Naše kampusy se nacházejí v živých městech na východě Nizozemska. Tato oblast poskytuje rušný městský život s dostupnějším a dostupnějším bydlením ve srovnání s jinými studentskými městy v Nizozemsku. Také podporujeme a pomáháme našim mezinárodním žadatelům při hledání bydlení prostřednictvím webových seminářů a dalších informačních materiálů.

Skutečný druhý domov

Chápeme, že studium v zahraničí může být náročnou zkušeností, a proto naše mezinárodní kancelář nabízí řadu podpůrných služeb pro naše zahraniční studenty, a to hned od začátku! Patří mezi ně pomoc s hladkým přistáním v Nizozemsku a v Saxionu, hledáním bydlení, žádostí o pojištění a získáním víza. Saxion je otevřená komunita pro všechny, skutečný druhý domov pro naše zahraniční studenty!

Vlastnosti kampusu

  Vízové požadavky

  Chcete-li přijet do Nizozemska studovat na Saxion University of Applied Sciences , možná budete potřebovat vízum a/nebo povolení k pobytu. Na této stránce se dozvíte více o vízech a povoleních k pobytu .

  Stipendia a financování

  Saxion má několik možností stipendia. Další informace naleznete na této stránce.

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Deventer

   Handelskade 75, Deventer, Netherlands, 7417 DH, Deventer

   • Enschede

    M. H. Tromplaan, 28, 7513 AB, Enschede

    • Apeldoorn

     Saxion Apeldoorn De Nettenfabriek Spoorstraat 29 7311 PE Apeldoorn, 7311 PE , Apeldoorn

     Otázky