We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Eva Dang
Sarum College

Sarum College

Sarum College

Úvod

Sarum College je ekumenické centrum pro křesťanské studium a výzkum, kde je naší vášní učení, které vyživuje lidského ducha. Vítáme lidi všech vyznání a žádného, nabízíme prostor a čas pro dotazování mysli, aby rostly v moudrosti a odvaze.

Naše postgraduální programy jsou validovány University of Winchester a mohou vést k postgraduálnímu diplomu nebo magisterskému titulu. Některá místa jsou vyhrazena pro ty, kteří se chtějí zúčastnit postgraduálních modulů bez získání kvalifikace.

Krátké kurzy se pohybují od krátkých večerních přednášek až po čtyřdenní rezidence a spousta mezitím. Obsah se také pohybuje v širokém rozsahu, od akademického přes zážitkový až po zábavný.

Nabízíme také řadu ministerských výcvikových programů a studenti si mohou vybrat studium a školení na plný úvazek, na částečný úvazek nebo na praxi. Tyto kurzy vytvářejí příležitosti pro všechny, aby se učili, přemýšleli, mluvili a jednali s větší teologickou jistotou.

Místa

  • Salisbury

    Salisbury, Spojené království

    Otázky