Keystone logo
© Carrianna Field
Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Úvod

Výcvik v SANROMAN trvalo 25 let, než poskytovat hodnotu jednotlivců a organizací prostřednictvím školení. Zajišťujeme globální řešení problémů našich zákazníků prostřednictvím služeb, které se zavázaly k inovacím a kvalitě.

Dva rysy definují nás jako odborníci ve výcviku: Naše vzdělávacího modelu a našeho obchodního modelu, velmi se zaměřením na potřeby zákazníků.

Zajišťujeme třídě studie, smíšené nebo blended learning a e-learning prostřednictvím webinářů, virtuální kampus, mobilní učení a virtuální třídy. S více než 600 vzdělávacích programů, 25.000 studentů ročně projít našimi virtuálními a fyzickými učeben, rozmístěných po celé zemi a Latinské Ameriky. Přibližně 20% mladých lidí, že jsme spojující díky trhu práce našeho pedagogického modelu a práci našich služeb zaměstnanosti.

Vyvíjíme také poradenské služby pro veřejný a soukromý sektor, a specializující se na mnoha oblastech, mezi něž patří vzdělávání a zaměstnanost, sociální výzkum, organizačního zdokonalování, nových technologií, informačních systémů a systémů řízení jakosti a životního prostředí ,

V SANROMAN jsme se zavázali ke zlepšení zaměstnatelnosti, dovedností a zaměstnatelnosti uchazečů o zaměstnání, a to zejména mladým lidem, kteří mají potíže s přístupem ke své první zaměstnání. Takže v dubnu 2012, v souvislosti s recesí a pracovních potíží ekonomických, stáváme Placement Agency SANROMAN oprávněné úrovně teoretického školení a on-line.

Tento subjekt byl vytvořen s cílem usnadnit cestu v hledání zaměstnání jako mnoho potenciálních kandidátů. Mezi naše služby jako pracovní agentury, ti posuzování profesní profily a vodicí kandidáty při hledání zaměstnání přes personalizované služby.

Naše mezinárodní projekty jsou vyvíjeny v různých zemích Latinské Ameriky, a mají přístup průřezový, který zahrnuje tři klíčové oblasti, aby zvážila: hodnota podnikání, vzdělávání a mezinárodní spolupráci pro rozvoj.

Naše kultura lidských zdrojů ...

Je převzít závazek, že všichni naši zaměstnanci mohou růst a rozvíjet v rámci SANROMAN, nabývající každý den nové zkušenosti a znalosti, zlepšit školení a neustálé zlepšování.

Naše Cyklus lidských zdrojů ...

Napájecí vedení jako základ naší firemní kultury; Vedení založené na příkladu, blízkost a průběžné zpětné vazbě.

MISSION

Vytváříme služby a školení a konzultační řešení, která splňují skutečné potřeby organizací, zákazníků a uživatelů.

VISION

Jako vedoucí společnost na trhu, být strategickým partnerem našich klientských organizací při řízení jejich talent.

HODNOTY

Naším cílem je, aby zaměstnanci sdílet jim porozumět a žít podle hodnot na pracovišti. Hodnoty jsou integrovány do našeho životního prostředí a zařízení, a to prostřednictvím našeho kodexu chování, interní komunikace a školení / setkání.

Kvalita: efektivita, účinnost a vynikající výsledky v oblasti výkonnosti a výsledků. Je to přínos a hodnotu tvorba interních a externích zákazníků. Inovace: Turning myšlenek a znalostí produktů, procesů a služeb nebo nových modelů. Prozkoumat a vytvářet nápady na úspěch. Závazek: jít nad rámec ustanovení svých funkcí, neustále zlepšovat a získávat větší schopnost přispívají k plnění cílů. Nadšení: Udělat vzrušující žádnou činnost děláte, dělejte to s vášní být více produktivní. Důvěřovat: Základem vztahů mezi partnery, motor, který dosahuje cíle.

Místa

  • Madrid

    Calle Maldonado 56 , 28006, Madrid

    Otázky