Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

Úvod

O SJSU iSchool

Škola informatiky Státní univerzity v San José připravuje jednotlivce na kariéru jako informační odborníci. Absolventi pracují v různých oblastech informačních profesí, jako je návrh zkušeností uživatelů, správa digitálních prostředků, informační architektura, správa elektronických záznamů, správa informací, digitální uchování a knihovnictví.

SJSU School of Information nabízí několik on-line vzdělávacích programů, včetně tří magisterských programů: Master of Library and Information Science, Master of Archives and Records Administration a Master of Science in Informatics. Škola nabízí také dva certifikační programy pro profesní rozvoj a další vzdělávání.

Ocenění

Škola informatiky SJSU je uznávaným lídrem v on-line vzdělávání a získala cenu Online Learning Consortium Award for the Outstanding Online Program award a cenu za efektivní praxi 2013.

Pohodlné a flexibilní

Studenti mají příležitost žít kdekoli při studiu v kurzech, aniž by museli opustit práci a přemístit rodiny, aby usilovali o dosažení svých vzdělávacích cílů. Z pohodlí svých domovů se studenti mohou účastnit on-line kurzů a získat magisterský titul, aniž by někdy stoupali nohou na kampusu San Jose San José State University v Kalifornii.

Interaktivní online prostředí

Kromě toho studenti využívají interaktivního online prostředí pro učení, v němž využíváme nejnovější technologie pro obohacení zkušeností s učením. Spojují se s kolegy a instruktory prostřednictvím webových konferencí, sociálních sítí, webového systému řízení učení a rychlého zasílání zpráv.

Nejčastější obsah kurzu je doručován asynchronně - což dává studentům možnost volby z jakéhokoli místa kdykoliv zvolit. Některé kurzy také zahrnují občasné živé synchronní zasedání.

Online odborné znalosti

Každý kurz je vyučován online. Instruktoři jsou odborníci na online výuku, využívající nejnovější nástroje a metody, které jsou efektivní online pedagogové. Mnoho členů fakulty provádí výzkum týkající se on-line učení a sdílí své poznatky o vývoji online vzdělávání prostřednictvím prezentací a publikací.

Místa

  • San Jose

    San Jose State University, , San Jose

Otázky