Keystone logo
Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Saint Mary’s University

Úvod

165476_SMU_Logo_4C.png

Saint Mary's University nachází v živém městě Halifax a je domovem rozmanité a inkluzivní komunity více než 7 500 učitelů, zaměstnanců a studentů a může se pochlubit celosvětově propojenou sítí více než 50 000 absolventů. Inspirujeme a rozšiřujeme mysl více než 200 let. Dnes se díky excelence výzkumu a unikátním programům stala druhou největší výzkumnou univerzitou v Novém Skotsku podle příjmů z výzkumu. Saint Mary's University je domovem jedné z předních kanadských obchodních škol, vědecké fakulty, která je široce uznávána díky špičkovému výzkumu, komplexní a inovativní umělecké fakulty a živé fakulty absolventských studií a výzkumu.

Zde je v komunitách, které obklopují náš areál, vidět silný smysl pro komunitu, angažovanou schopnost a studenty, podnikatelského ducha a inovativní výzkum. Naši studenti, vědci a učitelé sdílejí touhu udělat pozitivní změnu a vytvořit ve světě hodnotu.

Top 5 důvodů, proč zvolit univerzitu Saint Mary

1. Bohatá podpůrná komunita

Areál se nachází na jednom krásném městském bloku. Budete rychle vytvářet smysluplné spojení s ostatními studenty a budete se cítit srdečně v novém domově. Když se cítíte pečlivě, můžete dosáhnout více.

Pro studentské rodiny, postgraduální studenty a další způsobilé jednotlivce nabízí Saint Mary's University s jednou a dvěma ložnicemi. Okolní jižní konec Halifaxu navíc nabízí množství možností studentského bydlení v živém městském prostředí. Zde budete blízko kampusu, centra města, zeleně a skvělého místního života. Informace o měsíčních sazbách nájemného pro rodinné a vysokoškolské bydlení najdete na adrese smu.ca/campus-life/family-and-graduate-housing.

2. Profesory, kteří vás znají

S průměrnou počáteční třídou velikosti 40, budete nejen cítit spojení s jinými studenty, ale budete se moci seznámit s vašimi profesory. S přístupem k profesorům, kteří se starají o vaši akademickou výkonnost a vaši budoucnost, máte takovou osobní podporu, která má vliv.

3. Učte se dělat

U svaté Marie se domníváme, že se studenti učí teoreticky lépe a rychleji, když pracují v reálném světě. Za tímto účelem nabízíme zážitkové vzdělávací příležitosti, laboratoře, kooperace (stáže na všech fakultách), cestování do zahraničí a skutečné možnosti výzkumu.

4. Spousta možností výzkumu

Pokud budete dále ve své akademické kariéře, prohlédněte si mnoho příležitostí, které nabízíme (z nichž mnohé jsou v regionu jedinečné).

5. Tradice akademické dokonalosti

Asi 98% našich profesorů na plný úvazek má své doktorské studium, což je více než jakákoli jiná univerzita v provincii. Tito úspěšní profesoři přinášejí do učebny svou hloubku zkušeností ve svůj prospěch a naše bohaté společenství absolventů vám přináší skutečný svět. Pokud někdy budete potřebovat pomocnou ruku na cestě, akademická podpora, zdravotní péče, kariéra a pomoc při příjezdu jsou k dispozici.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Místa

  • Halifax Regional Municipality

    Robie Street, 923, B3H 3C3, Halifax Regional Municipality

Otázky