Keystone logo
St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Úvod

St. Angelin College, Sligo, Vysoká škola National University of Ireland, Galway, je poskytovatel vysokoškolské vzdělání a výzkumu na severozápadě Irska. Jako kolegium v ​​rámci širší sítě národní univerzity Jsme dynamická, rychle rostoucí vzdělávací instituce, která uznává naši strategickou polohu v Sligo a na severozápadě. Jsme si plně reagují na lokální / regionální potřeb a vědomi našeho příspěvku nejen na vysokoškolské vzdělání, ale na sociální a ekonomický rozvoj regionu.

Studenti St. Angelin College, Sligo je poskytnuta vysoká kvalita vzdělání vysokoškolské s malými třídami, nejmodernějších prostředků v rámci silným sociálním prostředí a zároveň byla dána širší možnosti být zapsáno studentům na NUI Galway.

St. Angelin College, Sligo, Je založena na více než 400 let vzdělávání tradicí. To je tradice, která si váží jak křesťanské ideály a akademické kvality. Jako kolegium v ​​širším National University of Ireland sítě existuje silná prostředí, komunita, která je uznávána pro své přátelské atmosféře, pečování, vyznačující se tím, respekt k jednotlivci.

St. Angelin College, Sligo, Má zaslouženou pověst pro poskytování vysoce kvalitních programů na obou pregraduální a postgraduální úrovni v celé akademických oddělení ošetřovatelství a zdravotnických studií, domácí ekonomiky a vzdělávání. Vysoká škola nabízí širokou škálu Access, vzdělávání dospělých a profesní rozvoj programů.

Ačkoli založena jako vysoká škola vzdělávání pro domácí ekonomiky učitele v posledních letech vysoká škola rozšířila daleko za své původní poslání a v současné době její profil akademických studijních programů zahrnuje také: ošetřovatelství a zdravotnických studií, školství, speciálními vzdělávacími potřebami, teologie, potraviny a Spotřebitelské Studie, věda, irský, ekonomie a sociálních studií.

Rozhodnutí irské vlády ke jménu svatého Angelino College, Sligo jako jediný poskytovatel domácí ekonomiky vzdělávání učitelů v Irsku (2003) a Ministerstvem schvalování Health nové střední zdravotnická škola a zdravotnických studií má za následek dramatický nárůst počtu studentů v posledních pěti letech. Aktuální počty studentů, kteří se účastní v kolegiu přibližně 900.

Poskytnutí této řady akademických nabídky jak na pregraduální i postgraduální úrovni spolu s jeho jedinečnou geografickou polohou jako jediného poskytovatele univerzitní vzdělávání v North West vedlo k dramatickému zvýšení počtu studentů regionální a národní úrovni se stále se zvyšující zájem o mezinárodně , Předpokládá se, že dojde k výraznému nárůstu počtu studentů v průběhu několika příštích let.

Moderní den Campus a životní prostředí

V roce 1952, St. Angely College, Sligo založil Ursuline řádu. To bylo kolem této jedinečné střih kamenné budově, krásné 19. století dům, který Clogherevagh našeho moderního areálu, s výhledem na jezero se vyvinula.

V posledních letech se škola prošla období rychlého rozvoje infrastruktury. Mezník Nový Aras Michael Building je doma k dobře vybavené McKeown knihovny a Ústav ošetřovatelství a zdravotnických studií zahrnujících nejmodernějších klinickým vybavením. St. Angela student rezidence jsou luxusní ubytování pro studenty v sousedství sv Angelině Campus, s výhledem na Lough Gill a jsou k dispozici pro studenty, hostující akademici a zahraniční hosté. Na místě podpůrné služby patří prádelna, fitness centrum, výhodný obchod s bankomatem a parkoviště. (viz www.sasr.info)

Nový Ošetřovatelství Building, knihovna a studentské rezidence jasně ukazují, že společnost akademie na modernizaci zařízení a infrastruktury. Všechny vývoj infrastruktury odrážejí novou akademickou a zápisu růst. Investiční plány a vývoj je pokračující provádět významné projekty na budování a modernizaci v následujících letech, které bude zahrnovat: další modernizaci učeben, přednášet zařízení a specializované laboratoře, vnitřní a venkovní sportovní a rekreační zařízení.

Jsme si vědomi a jsme hrdí na to, že naše vysoká škola areál se nachází v jedné z nejmalebnějších oblastí v zemi, na břehu Lough Gill. Naše College Green monitory týmu a udržuje, jak jsme ve styku s naší idylické prostředí, budeme nadále rozvíjet a uspokojit zvýšenou studentské populace. Cílem zelené týmu je zaměřit se na zachování zdrojů a zvýšit recyklaci tak šetrný k životnímu prostředí kampus si budou moci vychutnat studentů, zaměstnanců společnosti i návštěvníků.

Poslání

St. Angelin College, Sligo, je College of National University of Ireland, Galway, s kurzy ověřenými přes NUI Galway. Je to katolická vysoká škola založená voršilek Kongregace v roce 1952. Vysoká škola se nachází v Co. Sligo, Irsko.

Zajišťujeme vysokoškoláka a postgraduální programy pro řadu profesních rolí v oblasti vzdělávání a zdravotní péče. Poskytujeme také specializované programy vysokoškoláka v oblasti humanitních a společenských věd. Snažíme se sloužit potřebám regionální, národní a mezinárodní společenství prostřednictvím vzdělávání, aplikovaný výzkum a poradenství.

Náš vzdělávací filozofií je rozvinout plný potenciál našich studentů tím, že reaguje na jejich osobní, akademické a profesní potřeby. Tato filozofie si klade za cíl posílit studenty jako reflexní studentů. Zavázali jsme se k vysoké úrovni vzdělávání, inovativní praxi a ke konceptu celoživotního učení.

Jsme podporovat jen, participativní, inkluzivní a nediskriminační Společenství pro životní prostředí pro zaměstnance a studenty. My dodržovat hodnoty sociální spravedlnosti, rovnosti, respektu k rozmanitosti a péče o životní prostředí.

Místa

Místa
  • Sligo

    Sofienberggata 4

    Otázky