Keystone logo
Rutgers University Professional Science Master's Program Master of Business and Science (MBS)
Rutgers University Professional Science Master's Program

Master of Business and Science (MBS)

Piscataway Township, Spojené státy americké

18 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

USD 1 015 / per credit *

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

* 1 015 $/kredit za stát; 1256 $/kredit za out-of-state; 900 $/kredit pro online studenty, ve stavu nebo mimo stát

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Povýšení vůdců STEM zítřka

Rutgersův titul Master of Business and Science (MBS) kombinuje pokročilé vzdělávání založené na STEM s profesionálně vedeným obchodním školením-umožňuje našim absolventům sebevědomě vstoupit do pracovní síly STEM vybavené nejen inovativními, špičkovými akademickými znalostmi, ale také dovednosti nezbytné k tomu, aby vynikl ve vedoucích rolích v národních špičkových vědecky založených společnostech.

Náš jedinečný titul Master of Business and Science je ideální pro profesionály, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru, nebo pro ty, kteří chtějí absolvovat postgraduální vzdělávání v průmyslových odvětvích náročných na vědu založených na STEM.

Náš program MBS je jedním z nejkomplexnějších v zemi a nabízí více než 25 odborně zaměřených titulů ve třech hlavních oblastech koncentrace:

  • Humanitní vědy
  • Engineering management
  • Počítačové a informační vědy

Možnosti studia

Vyberte si kurzy tak, aby odpovídaly vašim kariérním cílům; kurzy jsou nabízeny online, na akademické půdě nebo kombinací obou-náš je tak jedním z nejflexibilnějších titulů založených na STEM v zemi. Nehledáte titul? Nabízíme certifikační programy a možnost bez titulu. Naši studenti mohou podle svého rozvrhu přejít z částečného na plný úvazek a navštěvovat hodiny večer a o víkendech.

Stupeň MBS (43 kreditů kurzu)

Studenti budou muset dokončit 24 kreditů ve zvolené koncentraci spolu s 19 kredity v podnikání. Kromě toho se studenti musí účastnit akcí, aby získali celkem 12 kolokviových kreditů. Každá koncentrace má seznam povinných a volitelných kurzů. Studenti si také mohou vybrat volitelné předměty z jiných koncentrací, které vyhovují jejich kariérním cílům.

Možnost MBS bez stupně

Studenti, kteří jsou zapsáni do non-studijní možnosti, mohou přejít na studijní program a nechat si započítané kurzy započítat do promoce.

Certifikát MBS

Každý certifikační program má jiný kurz a kreditní požadavky, které musí student splnit, aby certifikát získal. Nabízíme následující certifikáty:

  • Certifikát pro řízení vědy a technologie
  • Certifikát ve správě léčiv a klinických hodnocení
  • Certifikát ve vědě a technice umožňující výpočet a data

Proč Rutgers Master of Business and Science Degree?

Naše odborně zaměřené osnovy založené na vědeckých poznatcích jsou obohaceny o příležitosti zážitkového učení, silná průmyslová partnerství a networkingové akce, díky nimž jsou naši studenti v popředí vývoje průmyslu a umožňují jim držet krok s rychlými změnami pracovní síly. Program Rutgers MBS se vyznačuje zejména:

Celouniverzitní partnerství: Program MBS Rutgers, nabízený prostřednictvím absolventských škol ve všech třech areálech Rutgers, se může pochlubit integrovaným partnerstvím s více školami a odděleními napříč univerzitou, stejně jako s mnoha renomovanými, nejmodernějšími výzkumnými centry Rutgers.

Výkonné koučování: Naši poradci a výkonní koučové pracují individuálně s každým studentem, aby porozuměli jeho konkrétním profesním cílům a poté jim pomohli navrhnout vlastní cesty kurikula.

Silná síť absolventů: Pyšníme se robustní, zapojenou a aktivní sítí absolventů, která poskytuje přístupné mentorství a bohaté příležitosti pro vytváření sítí. Pořádáme pravidelné mixéry pro studenty a absolventy a naši absolventi pracují pro některé z předních národních korporací.

Průmyslová partnerství a propojení: Naše poloha v koridoru STEM v New Yorku /New Jersey nám umožnila kultivovat a udržovat silné vztahy s pobočkami průmyslu, včetně národních špičkových společností. Výkonní představitelé často navštěvují kampus, aby pořádali přednášky specifické pro dané odvětví a sdíleli své odborné znalosti prostřednictvím řady programů a iniciativ.

Možnosti zážitkového učení: Prostřednictvím našich rozsáhlých průmyslových spojení a silné, aktivní sítě absolventů naši kariérní koučové vybudovali prosperující program externích stáží a program stáží, který poskytuje práci na plný úvazek pro většinu zúčastněných studentů.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy