Keystone logo
Rutgers University Professional Science Master's Program Master of Business and Science - Koncentrace technického řízení
Rutgers University Professional Science Master's Program

Master of Business and Science - Koncentrace technického řízení

Piscataway Township, Spojené státy americké

18 Months

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

USD 1 015 / per credit *

Smíšené, Dálkové studium, Na kampusu

* 1 015 $ / kredit pro stát; 1256 $ / kredit pro nestát; 900 $ / kredit pro online studenty, ve státě nebo mimo stát

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Postupující vůdci v oblasti inženýrského řízení

Titul Rutgers Master of Business and Science (MBS) v oboru Engineering Management kombinuje pokročilé vzdělávání v oblasti inženýrského managementu s profesně vedeným obchodním osnovem, které se zaměřuje na klíčové oblasti včetně financí a účetnictví, projektového řízení, marketingu, dovedností vedení, inovací, řízení vědy a technologie. , etika a podnikání.

Koncentrace Engineering Managementu umožňuje našim studentům řídit mezioborové inženýrské a vědecké týmy, vyvíjet nové produkty a technologie, rozvíjet inovace z koncepce na trh a zlepšovat organizační infrastrukturu.

Naši absolventi s jistotou vstoupili na dnešní strojírenskou pracovní sílu vybavenou nejen inovativními špičkovými akademickými znalostmi, ale také obchodními dovednostmi nezbytnými k tomu, aby vynikali ve vedoucích rolích v neustále se vyvíjejícím a stále globalizovanějším strojírenském průmyslu.

Možnosti studia

Naše koncentrace v oblasti technického managementu je ideální pro profesionály, kteří hledají postup ve své kariéře nebo se postgraduálně vzdělávají pro uplatnění v technických a technických oborech.

MBS (43 předmětů Kredity)

Studenti budou muset dokončit 24 kreditů v inženýrském řízení a 19 kreditů v podnikání. Kromě toho se studenti musí účastnit akcí, aby získali celkem 12 kreditů kolokvia. Každá koncentrace má seznam povinných a volitelných předmětů. Studenti si také mohou vybrat volitelné předměty z jiných koncentrací, které odpovídají jejich profesním cílům.

MBS bez stupně

Studenti, kteří jsou zapsáni v non-titul možnost se přepnout do studijního programu a nechat dokončit kurzy započítány do studia.

Rutgers MBS vám umožní soustředit se na vaši kariéru a život

Přizpůsobitelné: Vyberte si kurzy, které odpovídají vašim profesním cílům; kurzy jsou nabízeny online, na akademické půdě nebo v kombinaci obou - což činí náš jeden z nejflexibilnějších stupňů STEM v národě.

Flexibilní: Vyplňte svůj studijní program na částečný nebo plný úvazek, kurzy nabízte o večerech a víkendech. Na svůj rozvrh můžete přepnout na částečný nebo plný úvazek - není nutná žádná samostatná aplikace.

Kurzy pro manažery: Kurzy s impresivním stylem zaměřené na zkušené profesionály, kteří mají zájem o zlepšení svých vědeckých a obchodních dovedností v krátké době.

Zaměřte se na profesní rozvoj: Na rozdíl od magisterských programů založených na výzkumu se Rutgers MBS zaměřuje na postup do další kariéry pomocí příležitostí pro stáže a externship, koučování výkonných pracovníků, kariérních seminářů a akcí zaměřených na vytváření sítí.

Proč Rutgers 'MBS titul v inženýrské řízení?

Naše profesně zaměřené učební osnovy spolu s cennými příležitostmi pro zážitkové učení, silnými průmyslovými partnerstvími a pravidelnými síťovými událostmi udržují naše studenty v popředí vývoje v oboru a umožňují jim neustále udržovat krok s rychlými změnami v oboru.

Program Rutgers MBS v programu Engineering Management se vyznačuje zejména těmito výhodami:

Strategicky umístěné: Rutgers je umístěn v telekomunikačním a technologickém koridoru NJ / NY a je úzce propojen s farmaceutickým, zdravotnickým, chemickým, biomedicínským a biotechnologickým průmyslem v New Jersey.

Silná síť absolventů: Můžeme se pochlubit robustní, zapojenou a aktivní sítí absolventů, která poskytuje přístupné mentorování a bohaté možnosti vytváření sítí. Jsme hostitelem pravidelných studentských absolventů a naši absolventi pracují pro některé z předních národních společností.

Individuální plánování kariéry: Naši studenti se mohou setkat s našimi výkonnými trenéry, aby prozkoumali možnosti kariéry, psali účinné životopisy a připravovali se na pohovory. Naši studentští poradci spolupracují s každým studentem na porozumění jejich konkrétním profesním cílům a poté jim pomáhají přizpůsobit si cestu učebních osnov.

Příležitosti pro zkušenostní učení: Prostřednictvím naší firemní komunikace pokračujeme v budování rozsáhlé sítě průmyslových spojení a v důsledku toho i prosperujícího programu pro zahraniční a stáž, který poskytuje většinu našich zúčastněných studentů na plný úvazek.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy