Keystone logo
Rutgers University Professional Science Master's Program

Rutgers University Professional Science Master's Program

Rutgers University Professional Science Master's Program

Úvod

Věda se setkává s obchodem

Titul Master of Business & Science je součástí národního hnutí programů Master of Professional Science (PSM), které spojují magisterské studium vědy nebo techniky s kurzy „plus“ v oblasti obchodu a politiky. Rutgers je jedinou univerzitou v New Jersey, která nabízí celostátní titul Master of Business and Science. Tento stupeň zahrnuje nebývalý počet a úroveň partnerství ve všech třech areálech Rutgers v Newarku, New Brunswicku a Camdenu a umožňuje studentům kombinovat kurzy ze všech různých škol a kampusů.

128656_rsz_icons8-team-m0oste_mjsi-unsplash.jpg

Profesionálně vedené osnovy

Stupeň je kombinací titulu MS a MBA s 43 kredity: 24 kreditů ve vědách a/nebo strojírenství a 19 kreditů v podnikání. Vědecké kurzy se konají v rámci specifické koncentrace v oblastech, jako jsou biologické vědy, strojírenství, matematika, informační technologie a udržitelnost. Vědecké koncentrace jsou profesionálně zaměřené a odrážejí průmysl v NJ/NY a na celostátní úrovni. Všichni studenti mají společné obchodní jádro včetně financí a účetnictví, marketingu, komunikace, vedení, projektového řízení. Místo diplomové práce studenti pracují v týmech a vypracují podnikatelský plán kolem technologie ve svém oboru. Kurzy jsou kombinací tradičního (večerního), online a manažerského vzdělávání. Máme k dispozici možnosti na částečný i plný úvazek.

118550_rsz_scimeetsbusi_mbs.png

Místa

  • Piscataway Township

    Professional Science Master's Program Rutgers, The State University of New Jersey 118 Frelinghuysen Rd., SERC Building, Rm. 221 Piscataway, NJ 08854, 08854, Piscataway Township

Otázky