Keystone logo
Rutgers School of Engineering MSc z oboru elektrotechniky a výpočetní techniky
Rutgers School of Engineering

MSc z oboru elektrotechniky a výpočetní techniky

Piscataway Township, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 13 000 / per semester *

Na kampusu

* za semestr

Úvod

Navštivte prosím společnost Rutgers Global, kde se dozvíte, jak společnost Rutgers podporuje své mezinárodní studenty během krize na koronaviry.

Rutgers University School of Engineering je připravena nabídnout distanční a hybridní učení studentům magisterského studia na podzim roku 2020. Rutgers Engineering bude i nadále poskytovat postgraduálním studentům výjimečný zážitek z učení. Naše fakulta úspěšně letos v jarním semestru přešla na dálkové učení a jsou dobře vybavena pro další výuku online. Profesoři budou využívat online komunikační systémy, jako jsou Canvas , BigBlueButton a Playposit, aby virtuálně zapojili třídy.

Advancing Engineering Leaders

Rutgers School of Engineering poskytuje studentům silné technické zázemí a připravuje je na vedení kariéry ve vzrušujících a náročných profesích. Naše výuka i výzkum jsou pevně zakořeněny ve vědeckých principech a zároveň zahrnují znalosti dnešních výzev.

  • Master of Science (MS)

114864_1.jpg

Rutgers 'Elektrotechnický a počítačový inženýrství program nabízí studentům základní školení - inovativní oblasti, včetně počítačové architektury, stochastic procesu a zpracování digitálního signálu - musí se zapojit do špičkového výzkumu v laboratořích světové třídy, včetně laboratoře bezdrátové informační sítě (WINLAB) , Laboratoř pro výzkum mikroelektroniky (MERL) a Centrum pro autonomní výpočetní techniku (CAC).

Naše význačná fakulta se aktivně zabývá špičkovým výzkumem v oblastech od bezdrátových systémů a hardwarového a softwarového inženýrství až po technologie robotiky a virtuální reality. Členové fakulty sdílejí své znalosti a odborné znalosti se studenty v průběhu celého výzkumného procesu - od formulace problémů až po publikace v časopisech nejvyšší úrovně, od podání patentových přihlášek až po transfer technologií a další.

Rutgers 'Elektrotechnické a počítačové inženýrství Absolventi magisterských studijních oborů mají dobrou pozici pro kariérní úspěch v pozicích softwarového inženýrství v high-tech a finančních odvětvích, stejně jako v akademických a průmyslových výzkumných laboratořích.

Možnosti studia

Studenti ECE, kteří sledují stupeň MS, mají možnost diplomové práce nebo diplomové práce.

MS (disertační práce): 30 kreditů

V programu je požadováno 30 kreditů, včetně 24 kreditů z předmětu a 6 výzkumných kreditů vedoucích k diplomové práci a závěrečné obhajobě diplomové práce.

MS (non-disertace): 30 kreditů

Studenti musí absolvovat 30 kreditů z přednášek a napsat odborný referát, který bude prezentován na veřejnosti a schválen nejméně třemi členy fakulty absolventů ECE.

114865_2.jpg

Proč Rutgers School of Engineering pro postgraduální školu?

Rutgers School of Engineering je magisterské studijní programy jsou zaměřené na studenty zaujaté k rozšiřování jejich znalostí v zvláštní inženýrské disciplíně pro průmyslový a výzkumný pokrok. Nabízíme devět studijních programů prostřednictvím sedmi technických oddělení spolu s globálním závazkem k pokročilému výzkumu a stipendiu.

Základní kurikulum základů je rozšířeno o volitelné předměty, které umožňují studentům zaměřit se na oblasti s přímým významem pro inovace v čele výzkumu. Studenti absolvování s pokročilým stupněm z Rutgers jsou dobře umístěny k výkonu kariéry v různých průmyslových a firemních oblastech, stejně jako pokračovat ve studiu pro pokročilé stupně.

Naše škola zajišťuje přísné akademické standardy, podporuje interdisciplinární spolupráci mezi absolventy fakulty a studenty, a dohlíží na inovativní profesní rozvojové iniciativy, které připravují postgraduální studenty k úspěchu v akademické i non-akademické kariéře.

Proč Rutgers?

  • Vysoce interdisciplinární, integrativní přístup ke vzdělávání a absolventskému vzdělávání
  • Dynamická a různorodá komunita
  • Regionálně umístěný blízko New Yorku, Washington, DC, Philadelphia, a Boston
  • Blízké vazby a blízkost předních průmyslových odvětví
  • Dostupná výuka a několik stipendií a stipendií
  • Rutgers Global poskytuje plnou podporu při zajištění víz a dokumentace

Osnovy

Kariérní možnosti

Vybavení

O Škole

Otázky