Keystone logo
Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Rutgers Business School - Newark and New Brunswick

Úvod

Obchodní vzdělání Rutgers připravuje studenty na úspěch - a to nejen ve svých vybraných oblastech, ale také v jejich životech. Z našich komplexních vysokoškolských kursů naší vysoce hodnocené programu MBA, je Rutgers vzdělání je život měnící zkušenost, která dává studentovi dovednosti a znalosti, aby globálně konkurovat a zároveň rozšířit své uznání za to, jak svět funguje. Mnozí jej popisují jako jeden z nejzajímavějších zážitků svého života - profesionálně a osobně.

Ale to, co dělá zážitek RBS tak odlišný od ostatních špičkových-zařadil školy? Najdete na národní úrovni top-zařadil programy v celé řadě oblastí, včetně Pharmaceuticals, finance a řízení dodavatelského řetězce. A naše poloha umožňuje snadný přístup k pracovním příležitostem v oblasti New York / New Jersey.

Ale většina studentů poukázat na jejich skutečný smysl pro "montáž do" jako klíčový rozdíl ve zkušenostech RBS. Studenti téměř okamžitě cítit pohodlně v kultuře školy. A protože nabízíme top-zařadil vzdělání obecně nižší náklady než u jiných obchodních škol, studenti mají mnohem vyšší návratnost svých investic.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • New Brunswick

  New Brunswick Campus 100 Rockafeller Road, Piscataway, NJ 08854, 08854, New Brunswick

  • Newark

   Rutgers Business School—Newark 1 Washington Park | Newark, NJ 07102, 07102, Newark

   • Jersey City

    286 Washington Street, Jersey City, NJ 07302, 07302, Jersey City

    • Morristown

     161 Madison Ave, Morristown, NJ 07960, 07960, Morristown

     Otázky