Keystone logo
Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific

Úvod

O společnosti Rutgers Business School Asia Pacific

Rutgers Business School Asia Pacific je dceřinou společností Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Rutgers nabízí talentovaným odborníkům v Singapuru vysoce hodnocené programy Executive Master of Business Administration (EMBA) a Master of Science in Supply Chain Management (MS SCM). Kromě programů EMBA a MS SCM nabízíme otevřené zápisy a přizpůsobené programy výkonného vzdělávání pro jednotlivce i korporace.

Programy EMBA a MS SCM probíhají v Singapuru. Rutgers Business School Asia Pacific je registrována u Výboru pro soukromé vzdělávání jako soukromá vzdělávací instituce (PEI). Jsme registrováni v CPE po dobu 4 let od 22. května 2020 do 21. května 2024.

Absolventi magisterských programů v Singapuru získají magisterský titul udělený Rutgers, The State University of New Jersey (USA). Osvědčení a přepis vydává univerzita. Absolventi Singapuru jsou každý rok zváni na každoroční svolání do New Jersey v USA.

Vybavení na Rutgers Business School Asia Pacific , Singapore

Třídy se konají na 146 Robinson Road, #07-01/02, Singapur 068909. K dispozici jsou 2 učebny a obě jsou vybaveny projektorem, tabulí a mají WiFi připojení. Učebna 1 je 58 m2 a kapacita 38 míst. Učebna 2 je 45,62 m2 a kapacita 30 míst. Poměr učitelů a studentů je obvykle 1:20-25.

147961_pexels-photo-3182742.jpeg
fauxels / pexels

O Rutgers University & Rutgers Business School

Univerzita

Rutgers, The State University of New Jersey ztělesňuje historický vývoj vysokoškolského vzdělávání ve Spojených státech. Od svého koloniálního založení jako Queen's College v roce 1766 se instituce stala jednou z nejstarších, největších a nejvýznamnějších institucí vysokoškolského vzdělávání v USA. Rutgers je 8. nejstarší univerzitou v Americe a jednou z devíti Colonial Colleges v USA. to zahrnuje Harvard, Yale, Princeton, Pensylvánie a Kolumbii. Po sloučení University of Medicine & Dentistry New Jersey (UMDNJ) a Rutgers University dne 1. července 2013 máme nyní komunitu více než 65 000 studentů a více než 24 400 fakult a zaměstnanců umístěných ve třech areálech v Camdenu v New Brunswicku a Newark s ročním rozpočtem 3,78 miliard USD (FY2015-2016).

Dnes patříme mezi přední univerzity v zemi s více výdaji na výzkum než na Harvard, Yale nebo Northwestern University (Přečtěte si více). Absolventi Rutgers se prosazují ve světě. Mezi naše významné absolventy patří průkopníci ve vědě a medicíně, autoři, vědci Fulbrightova studia, laureáti Nobelovy ceny, astronauti NASA, generální ředitelé velkých korporací, generálové v ozbrojených silách USA, členové amerického Kongresu, spisovatelé ocenění Pulitzerovou cenou, prezidenti univerzit a viceprezident Prezident Spojených států. Studenti Rutgers University pocházejí ze všech 50 států a 125 zemí z celého světa.

Asociace amerických univerzit

Rutgers je členem prestižní Asociace amerických univerzit (AAU). AAU je nezisková organizace 62 předních veřejných a soukromých výzkumných univerzit ve Spojených státech a Kanadě. Společnost AAU, založená v roce 1900, aby posílila mezinárodní postavení amerických výzkumných univerzit, se dnes zaměřuje na otázky, které jsou důležité pro univerzity náročné na výzkum, jako je financování výzkumu, otázky politiky výzkumu a postgraduální a vysokoškolské vzdělávání.

Členství v AAU je na pozvání a je založeno na vysoké kvalitě programů akademického výzkumu a stipendia a vysokoškolského, postgraduálního a odborného vzdělávání v řadě oborů, jakož i obecného uznání, že univerzita je vynikající z důvodu vynikající kvality její výzkumné a vzdělávací programy.

Komise pro střední školy o vysokoškolském vzdělávání

Rutgers University je akreditována komisí Středního státu pro vysokoškolské vzdělávání. MSCHE je institucionální akreditační agentura uznaná americkým ministrem školství a Radou pro akreditaci vysokých škol. Univerzita byla klasifikována jako výzkumná univerzita s „velmi vysokou výzkumnou aktivitou“.

Konference Big 10

Od 1. července 2014 je Rutgers součástí konference Big 10. Připojit se ke konferenci Big Ten je pro Rutgers významným mezníkem. Přináší nové příležitosti pro akademickou spolupráci a pro atletické soutěže. Rutgers je již akademickou velmocí. Vstup do Velké desítky znamená členství ve Výboru pro institucionální spolupráci, konsorciu 15 špičkových výzkumných univerzit, včetně všech členů Velké desítky a Chicagské univerzity. Tato aliance dává našim studentům a učitelům možnost smysluplné vědecké spolupráce a přístupu k databázím, konferencím a knihovním fondům pouze pro členy.

146885_pexels-photo-3184338.jpeg
fauxels / pexels

Rutgers Business School

Rutgers Business School – Newark and New Brunswick je nedílnou součástí jedné z nejstarších, největších a nejvýznamnějších institucí vyššího vzdělávání ve Spojených státech: Rutgers, The State University of New Jersey. Rutgers Business School-Newark and New Brunswick (RBS) byla založena v roce 1929 a od roku 1941 je akreditována AACSB International. Dnes je charakteristickým znakem excelence v oblasti obchodního vzdělávání ve státě známém svým vedoucím postavením v podnikání a podnikových inovacích. Dnes je program Executive MBA nabízen ve Spojených státech a Singapuru a je často považován za jeden z 25 nejlepších programů EMBA v USA podle Financial Times.

Jedna akreditace na obchodní školu představuje nejvyšší standardy na světě a od roku 1916 má - AACSB International (Association to Advance Collegiate School of Business International). Akreditace AACSB International je úspěch získaný pouze programy nejvyšší kvality. V současné době tuto prestižní akreditaci získalo méně než 5% z 13 000 programů obchodních škol po celém světě. Instituce, které získaly akreditaci, potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálému zlepšování prostřednictvím pečlivého a komplexního vzájemného hodnocení. Rutgers Business School - Newark a New Brunswick je od roku 1941 akreditována organizací AACSB International.

147960_pexels-photo-5915142.jpeg

Místa

  • Singapore

    Rutgers Business School Asia Pacific, 146 Robinson Road, #07-01/02, 068909, Singapore

    Otázky