Keystone logo
RUBIKA

RUBIKA

RUBIKA

Úvod

Rubika je střední škola za 5 let, který přináší 3 stupně úrovni 1 (RNCP), specializující se na animaci, hraní her a průmyslového designu.

Od svého vzniku v roce 1987 u obchodní komory a průmyslu Velkého Hainaut, škola se vyznačuje zavedením inovativní a průkopnické výuky založený na realizaci projektů a týmové práce.

Tato pedagogika umožnilo naše odvětví 3 (Supinfocom Rubika, Supinfogame Rubika a Rubika ISD), aby se stal globální reference školení v průmyslu animace, videa a designu čt

Výcvik se skládá ze dvou krocích:

  • Bakalářského programu, která se věnuje akvizici základní, rozvíjení tvůrčích technik a zvládnutí nástrojů pro projekty. Tyto dovednosti související s týmové práce poskytnout studentům privilegované místo v rámci produkčního týmu.
  • Odborníci cykly, které trénují budoucí odborníky z povolání a zaručit jim potřebné dovednosti v projektovém řízení. Toto školení klade naše studenty na nejvyšší úrovni managementu.

To je cílem, aby se naši studenti dovednosti, které změní svět zítřka, že dostaneme dolů k otevření a obohatit školu dnes!

Rubik

Místa

  • Valenciennes

    2 rue Peclet 59300 Valenciennes, , Valenciennes

Otázky