Keystone logo
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Úvod

Za posledních 40 let, Rotterdam School of Management, Erasmus University pevně založil svou reputaci jako jedna z předních evropských obchodních škol.

Dlouho předtím, než se „globální“ stalo důležitým deskriptorem pro obchodní vzdělávání, studenti RSM, fakulty a zaměstnanci již odráželi rozmanitost globalizujícího se světa.

Stejně jako naše hostitelská země, jedna z nejznámějších světových obchodních zemí na světě, RSM pokračuje v rozšiřování a internacionalizaci a upevňuje svůj status jedné z nejvíce mezinárodních a inovativních obchodních škol v Evropě.

RSM nabízí výraznou intelektuální kulturu. Věříme, že vedení může být vyučováno prostřednictvím kombinace intelektuální a praktické výzvy. Věříme, že potíže, s nimiž se setkáváme v různých týmech, podporují kreativní nové přístupy v podnikání. Užíváme si vzájemného, podpůrného vztahu s nadnárodními společnostmi. A povzbuzujeme flexibilní, široká a někdy iconoclastic myšlení ve věcech obchodní praxe a výzkumu.

Tento odlišný přístup pomohl RSM vytvořit portfolio špičkových programů, jakož i jednu z největších a nejplodnějších manažerských schopností na světě.

RSM přístup

V RSM je rozvoj vedení o realizaci intelektuálního a osobního potenciálu. Zde budete intelektuálně napadáni akademickým obsahem nejvyšší úrovně a pod vedením nejostřejších podnikatelů: fakulty, která čerpá z dlouholetých zkušeností z práce pro organizace a také z vlastního výzkumu. Zpochybníte nás: zpochybnění faktů, jak jsou prezentovány, a kritické posouzení předpokladů. A budete vyzývat sami sebe: konfrontovat svá omezení, posouvat hranice minulosti, objevovat, co opravdu řídí vaše chování a chování ostatních.

Rozvoj dovedností, které jsou schopny přeměnit vedoucí nápady na vynikající výsledky v podnikání, vyžaduje akci. Všechny programy poskytují studentům prostor k tomu, aby jednali podle svých představ v reálném nebo simulovaném podnikatelském prostředí, od firemních asistencí a stáží až po aktuální poradenské projekty, mezinárodní cestování a účast v klubech a konferencích řízených studenty.

Při RSM je rozmanitost nejen cenná, ale je také podporována a rozvíjena. V jedinečně otevřeném a kooperativním prostředí najdete prostor k prozkoumání nových způsobů myšlení, inspiraci k napadení myšlenek a nakonec k rozvoji vlastního potenciálu jako budoucího lídra v podnikání.

Statistika

Fakta a čísla

Jako jedna z největších evropských mezinárodních obchodních škol RSM oslovuje rozsáhlé mezinárodní publikum budoucích i současných lídrů prostřednictvím svého portfolia programů, služeb a akademických aktivit.

Zaměstnanci a učitelé přinášejí neustálé nové inovace do obchodního vzdělávání a vytváření znalostí v souladu s naším institucionálním posláním:

V RSM jsme hrdí na to, že můžeme prohlásit:

 • Více než 40 let zkušeností v obchodním a manažerském vzdělávání.
 • Jedno ze 3 nejlepších výzkumných zařízení v Evropě.
 • Konzistentní hodnocení mezi nejlepšími obchodními školami v Evropě.
 • Místo mezi 1 % škol po celém světě s akreditací Quadruple Crown.
 • Vzdělání více než 1200 vedoucích pracovníků každý rok.
 • 7 500 pregraduálních a postgraduálních studentů.
 • 40 000+ absolventů aktivních po celém světě.
 • Jedna z největších a nejcitovanějších fakult obchodní školy na světě: 250 starších výzkumníků a 100 doktorandů.
 • 30 výzkumných center a iniciativ.
 • 100+ partnerských škol.

  Požadavky na přijetí do programu

  Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

  Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

  Místa

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan 50 3062 PA , , Rotterdam

  Otázky