We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Royal Roads University

Royal Roads University

Royal Roads University

Úvod

O Královských cestách

Učíme se, pracujeme a žijeme na tradičních územích předků a rodin Xwsepsum (Esquimalt) a Lekwungen (Songhees), kteří zde žijí tisíce let. Tato země byla součástí života domorodých komunit dávno před postavením hradu Hatley a bude patřit do budoucnosti. S vděčností se nyní učíme a pracujeme zde, kde se setkává minulost, současnost a budoucnost domorodých i nepůvodních studentů, učitelů a zaměstnanců.

Royal Roads University se nachází v jedné z nejkrásnějších kanadských národních historických památek a má dlouhou historii vynikající kvality. V roce 2015 jsme oslavili 75 let vedení a učení – 55 let jako vojenská vysoká škola a 20 let jako veřejnost se přihlásili na výzkumnou univerzitu.

Chápeme potřeby a aspirace našich studentů a vytvořili jsme možnosti, jak poskytnout vzdělávací zážitek, který odpovídá vašemu životnímu stylu. Náš kohortový model obsahuje skupinovou práci v kurzu, která vám poskytuje zdroj podobně smýšlejících kolegů, které můžete sdílet, vyzývat a rozvíjet se v rámci vašeho programu. I po ukončení studia tyto skupiny nadále podporují vaše touhy zajistit, aby vaše životní zkušenost s námi umožnila nejen profesní, ale i osobní transformaci.

Model učení, výuky a výzkumu (LTRM)

Model učení, výuky a výzkumu (LTRM), aktualizovaný v roce 2019, je základním kamenem úspěchu společnosti Royal Roads University . Royal Roads University si klade za cíl poskytovat vzdělávání, výuku a výzkum, které pomáhají lidem transformovat kariéru a životy řešením problémů a vytvářením příležitostí ve světě. Jak je stanoveno v našem původním modelu učení a vyučování (LTM) z roku 2013, zaměřujeme se na vytváření občanů světa, kteří jsou zapálení, odhodlaní a sebevědomí celoživotně se učící, integrovaní do široké sítě stejně smýšlejících studentů a kteří dokáží s jistotou řídit a řešit složité problémy ze skutečného života.

Udržitelná budoucnost

Ve společnosti Royal Roads University chápeme, že je vyžadováno vedení v oblasti životního prostředí, a jsme hrdí, že naši studenti, učitelé a zaměstnanci tento směr podporují. Změna klimatu je jednou z nejkritičtějších výzev naší doby a my se zaměřujeme na iniciativy, které podporují udržitelnost kampusů. Environmentální udržitelnost není jen vnitřně spojena s naším vyučovacím a výzkumným mandátem, je to výzva, která vyžaduje takový druh interdisciplinárního a kolaborativního řešení problémů, ve kterém vynikáme.

Tvorba změn

Tvorba změn je součástí naší DNA. V Kanadě jsme byli průkopníky modelu smíšeného učení a navrhli jsme něco úplně jiného v postsekundárním prostředí. Vytvořili jsme jedinečný vzdělávací zážitek prostřednictvím digitálního poskytování, který umožňuje studentům zůstat ve spojení se svými komunitami, a zkombinovali jsme to s jedinečným přírodním a historickým prostředím pro výzkum a studium ve Victorii, BC Royal Roads University jako lídr pro změnu a sociální inovace. byl uznán svým označením jako Ashoka U Changemaker Campus.

Odborné vedení

Naše programy jsou vytvářeny a vedeny průmyslovými odborníky a instruktory se zkušenostmi z reálného světa, jejichž znalosti a metody výuky odrážejí současné požadavky neustále se měnícího prostředí naší globální ekonomiky.

Dokonalé učení

Náš inovativní model kombinované výuky kombinuje intenzivní online výuku s pobyty na akademické půdě, což zajišťuje, že získáte osobní přístup k předním fakultám a stále budete splňovat požadavky své kariéry a života.

Vzdělávání v reálném světě

Poskytujeme výzvy v reálném světě se zaměřením na praktické výsledky, které znamenají rozdíl ve světě. To znamená, že dovednosti, které se naučíte dnes, můžete zítra okamžitě uplatnit na pracovišti.

Vize, cíle a hodnoty

Naše nová strategická vize oslavuje naši minulost a těší se na 25 let vpřed, s cíli a akcemi vytvořenými tak, abychom zajistili, že budeme i nadále poskytovat vzdělání, které mění život – vytváříme lídry, kteří mění svět.

Naše vize

Inspirovat lidi s odvahou měnit svět.

Naše cíle

 • Jakýkoli věk, jakákoli fáze, jakékoli místo : Jsme motorem celoživotního vzdělávání pro studenty bez ohledu na to, kde na světě jsou, jejich kariéru a životy.
 • Prozkoumejte, sdílejte, posuňte se : Podporujeme interdisciplinární výzkum, který posouvá hranice, odstraňuje bariéry a nachází řešení dnešních kritických problémů.
 • Pozvěte dovnitř, odvažte se ven : Zapojujeme komunity na místní, národní i globální úrovni – opíráme se o partnerství, učíme se od ostatních a vřele vítáme všechny lidi.
 • Živý a udržitelný : Prosazujeme udržitelný kampus se špičkovou infrastrukturou a online platformami – takový, který je špičkovým pracovištěm v Kanadě a podniká kroky v oblasti usmíření, diverzity, spravedlnosti a začlenění.

Naše hodnoty

 • Péče Různorodá a podpůrná komunita pro naše studenty, vyučující a zaměstnance.
 • Kreativní inovace ve všem, co děláme; neustále hledáme nové a lepší způsoby, jak věci dělat.
 • Odvážný Odvážný v našich činech; vítáme výzvy a promyšleně riskujeme.

Naše závazky

 • Stavte na našich silných stránkách v aplikovaném a profesionálním programování, interdisciplinaritě a transdisciplinaritě a inovativním poskytování
 • Rozvíjejte naši inovativní a podnikatelskou kulturu a rychle reagujte na změny na pracovišti a ve společnosti.
 • Zvýšit začlenění a zapojení lidí z různých prostředí a myšlenek do všech aspektů univerzitního života.
 • Uplatňovat doporučení Komise pro pravdu a usmíření a ctít Deklaraci OSN o právech původních obyvatel.
 • Prosazovat udržitelnost ve všech našich akademických programech a operacích se zaměřením na cíle udržitelného rozvoje OSN.
 • Podporovat výzkum a vzdělávání s cílem vypořádat se s klimatickou krizí, rychlým pokrokem v technologii a vzájemně propojenými sociálními, ekonomickými a politickými výzvami.

Studentský život

Ve společnosti Royal Roads University podporujeme zdravou rovnováhu mezi prací, studiem a především zábavou. Pořádáme různé virtuální a osobní aktivity a události, abychom vybudovali komunitu, spojili vás s ostatními studenty Royal Roads a zlepšili vaše studentské zkušenosti.

V souladu s reakcí společnosti Royal Roads University na COVID-19 se všechny aktivity studentského života včetně rekreačního centra, akcí a dobrovolnictví přesunuly online. Připojte se k nám, zapojte se a zůstaňte ve spojení, ať jste kdekoli!

Navštivte Kalendář akcí pro studenty a zjistěte, jaké akce se brzy dějí. Události můžete přidávat do svého digitálního kalendáře přímo z příspěvku události, takže o nic nepřijdete.

Ať už studujete na dálku, na rezidenci nebo v programu na akademické půdě, existují příležitosti, jak se zapojit s ostatními členy komunity Royal Roads. Připojením se ke klubu nebo aktivitě se spojíte s ostatními studenty, učiteli a zaměstnanci Royal Roads. Nejste si jisti, kde začít? Zúčastněte se webináře, staňte se dobrovolníkem u Campus Ambassadors nebo projektu Community Service Leadership Project nebo založte svůj vlastní online klub!

Zapojte se!

 • Jsi nový student? LaunchPad: Orientace na RRU je pro vás!
 • Podívejte se do Kalendáře studentských akcí a zjistěte, co se děje
 • Najděte klub a organizace, které odpovídají vašim zájmům – nebo založte svůj vlastní klub!
 • Staňte se dobrovolníkem jako Campus Ambassador nebo s projektem Community Service Leader Project
 • Zjistěte více o Royal Roads Student Association (RRUSA) a o tom, jak podporuje akademickou zkušenost na RRU
 • Spojte se s námi na Facebooku, Instagramu a Twitteru
 • Spojte se se zástupci studentů v Radě guvernérů a Akademické radě

Odvážně jiný

Více než 25 let děláme věci jinak. Od našich odborných znalostí online vzdělávání až po profesory, kteří vás znají jménem, je to vzdělávání jako žádné jiné.

Vlastnosti kampusu

 • Velikost kampusu:

  537

 • Výrazná architektura:

  Hatley Castle

 • Počet budov:

  10

 • Ubytování:

  33

Přijímací řízení

Ve společnosti Royal Roads University chápeme hodnotu lekcí získaných mimo tradiční třídu, a proto k našemu přijímacímu procesu používáme holistický přístup zaměřený na studenty.

Díváme se na vás a na to, kde se v životě nacházíte, a ne nutně jen na to, co lze najít na přepisu. Chceme vás připravit na úspěch, abyste ze svého programu mohli získat to, co potřebujete, a zároveň si užívat akademickou cestu. Zjistěte více o našem procesu podávání žádostí .

Najděte si ten správný program pro vás

 • Spojte se s poradcem pro registraci a prozkoumejte své možnosti
 • Vyberte si z našich absolventských a bakalářských programů
 • Globální výukové a jazykové centrum (GLLC) RRU nabízí angličtinu jako druhý jazyk (ESL) a akademické Pathways pro zahraniční studenty
 • Neúvěrové vzdělávací příležitosti lze získat prostřednictvím navazujícího studia

Stipendia a financování

Finanční pomoc a ocenění

Tým Financial Aid & Awards je zde, aby poskytoval informace a podporu o různých zdrojích financování a příležitostech k udělování cen, počínaje videem, které představuje komplexní podrobnosti, které najdete na této webové stránce a na našem blogu.

Podívejte se na souhrn programů vládní pomoci pro ty, kteří jsou zasaženi krizí COVID-19.

Finanční plánování je klíčovou součástí raného plánování vzdělávání. Projděte si prosím možnosti financování s dostatečným předstihem předtím, než váš program začne, abyste mohli vytvořit rozumný rozpočet.

Půjčky

Prozkoumejte různé typy dostupných půjček, které vám pomohou financovat vaše studium.

Ocenění

Prozkoumejte řadu soutěžně udělených stipendií, ocenění a stipendií dostupných od RRU a dalších finančních agentur.

Výzkumná stipendia

RRU spravuje administraci stipendií pro vybrané financující agentury. To jsou některá z významnějších ocenění.

Jiné financování

Objevte alternativní možnosti financování, jako jsou Highbred Points.

Ohlasy studentů

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Victoria

  2005 Sooke Rd, Victoria, BC V9B 5Y2, Canada, , Victoria

Otázky