Keystone logo
Rotterdam University of Applied Sciences

Rotterdam University of Applied Sciences

Rotterdam University of Applied Sciences

Úvod

O nás

Rotterdam University of Applied Sciences má více než 36 000 studentů a více než 3 500 zaměstnanců. Existuje celá řada programů, ze kterých lze vybírat ve všech vzdělávacích odvětvích, s výjimkou agrárního sektoru. Naše vzdělání úzce souvisí s vývojem v metropolitní oblasti Rotterdamu.

Náš úkol

Na Rotterdam University of Applied Sciences vzděláváme naše studenty, aby se stali profesionály, kteří významně přispívají společnosti. Děláme to v Rotterdamu; mezinárodní a metropolitní prostředí.

Ve všem, co děláme, je naše rovnost. Podporujeme vzájemný respekt a pracujeme se zaměřením na emancipaci.

Naše vize

Každý student si zaslouží nejlepší možné vysokoškolské vzdělání. Vzdělávání, ve kterém jsou studenti uznáváni a uznáváni, dostává rovných příležitostí a je výzvou k dosažení nejvyššího dosažitelného cíle. Týmy lektorů dělají rozdíl. Lektoři, výzkumní pracovníci a odborníci v terénu se učí navzájem as sebou, aby studentům poskytli aktuální a náročné vzdělávací materiály. S diplomem Rotterdam University of Applied Sciences je každý student připraven na svět zítřka.

Vize o vzdělávání

Rotterdam University of Applied Sciences znamená inkluzivní a kvalitní vzdělávání. Organizujeme naše vzdělávání tak, aby bylo bohaté na kontext. Studenti, lektoři, vědci a odborníci spolupracující v prostředí pracovního studia.

Ve vzdělávací vizi Rotterdam University of Applied Sciences identifikujeme charakteristiky a základní principy našeho vzdělávání. Obsah a aplikace této vize jsou v rukou týmů lektorů. Realizují a organizují vzdělávání, které vyhovuje jejich studentům, profesím, pro které se vzdělávají, a identitu jejich specifického studijního programu.

Vize aplikovaného výzkumu

Spolupráce mezi výzkumnými středisky a studijními programy formuje vazbu mezi vzděláváním a aplikovaným výzkumem.

Spolu s odbornou praxí rozvíjejí společnou vizi budoucnosti v oboru. Vize, která se zaměřuje na výzvy, kterým čelí profesionální obor; výzvy, které ovlivní současné i budoucí profesionály. Tato vize poskytuje směr pro rozvoj vzdělávání a programování výzkumu.

Animace níže nastiňuje základní obrysy vize a školní politiky s ohledem na aplikovaný výzkum.

Rotterdam University of Applied Sciences

Dojem z minulosti, přítomnosti a budoucnosti

Pohled na naši historii z ptačí perspektivy

Rotterdam University of Applied Sciences byla založena 1. ledna 1988 sloučením devatenácti rad školských institucí v Rotterdamu, Delftu a Dordrechtu.

Pracovní plán

Plán WORK popisuje naše společné hodnoty a dohody: nabízí vysoce kvalitní a inkluzivní vzdělávání, které má silnou vazbu na praxi a aplikovaný výzkum. Za to, jak se bude vzdělávání formovat, odpovídají týmy studijních programů. Týmy samy rozhodují o směru, realizaci a organizaci vzdělávání.

Proč studovat v Holandsku?

Nizozemsko, také známé jako Holandsko, je zemí, která nabízí globální služby a má přístup ke zbytku světa. Je otevřen podnikání, ale zároveň je otevřený společensky a kulturně. Díky tomu je Nizozemsko ideální pro přijímání lidí, kteří se snaží studiem v zahraničí obohatit své znalosti.

 • Dostanete kvalitní vzdělání za konkurenceschopnou cenu.
 • Můžete studovat bakalářské i magisterské programy vyučované zcela v angličtině.
 • Nizozemsko je skvělé v mezinárodním podnikání.
 • Osobní pozornost a podpora učení.
 • Je to bezpečné prostředí pro zahraniční studenty.
 • Nacházíme se v srdci Evropy se snadným přístupem do okolních zemí.
 • Holland má multikulturní společnost.
 • Vysoká kvalita života.
 • Nizozemsko značně investuje do inovací a tvůrčích odvětví.
 • Holanďané se snaží být průkopníky v mnoha oblastech.

---

Seznamte se s námi

Statistika

RUAS v číslech

Škola má 36 000 studentů a více než 3 500 zaměstnanců. Patnáct míst školy se nachází blízko východu k západní linii metra v Rotterdamu, také známý jako Osa znalostí města.

  Vlastnosti kampusu

   Místa

   • Rotterdam

    Kralingse Zoom 91 3063 ND, , Rotterdam

    Otázky