Keystone logo
Roma Tre University - Department of Social Science Mistr V Mezinárodních Studiích
Roma Tre University - Department of Social Science

Mistr V Mezinárodních Studiích

Rome, Itálie

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

15 Sep 2024

01 Oct 2024

EUR 2 000 / per year *

Na kampusu

* Poplatky za univerzitu mohou být skutečně nižší než 2 000 eur, v závislosti na ročním příjmu. Kromě toho jsou k dispozici stipendia na základě zásluh a příjmů.

Úvod

Master of Arts in International Studies (MAIS) je dvouletý program (120 ECTS) vyučovaný v angličtině, který nabízí možnost studovat v pulzujícím a stimulujícím mezinárodním prostředí ve městě Řím.

Interdisciplinární charakter programu je koncipován tak, aby pomohl studentům pochopit dnešní složité globální problémy prostřednictvím rozvoje jejich analytických a kritických dovedností.

MAIS těží z odborných znalostí akademických pracovníků vyškolených v Itálii i v zahraničí, kteří jsou připraveni sdílet své výzkumné zájmy a mají zájem podporovat své studenty, aby profitovali z jejich mezinárodních zkušeností a profesních sítí .

MAIS na první pohled

Očekává se, že studenti získají solidní znalosti a vhled v různých oblastech souvisejících s probíhajícím procesem globalizace: mezinárodní vztahy , mezinárodní ekonomika , mezinárodní právo , historie a politická teorie .

Témata jako válka , mír , gender a ekonomické nerovnosti , základní práva , migrace , etnické konflikty a řešení a náročné otázky, jako je globální bezpečnost , environmentální a ekonomická udržitelnost a lidská práva , tvoří jádro programu. Program také nabízí příležitost získat a zdokonalit jazykové dovednosti v různých jazycích: francouzština; Němec; Španělština; Arabština; Čínština.

Program MAIS je navržen tak, aby nasměroval studenty ke kariéře v diplomacii, mezinárodních organizacích, řešení konfliktů, spolupráci a rozvoji, mezinárodním obchodu a poradenství, stejně jako v interdisciplinárním akademickém výzkumu.

Od studentů se očekává, že získají solidní znalosti a přehled v různých oblastech souvisejících s probíhajícím procesem globalizace: mezinárodní vztahy; mezinárodní ekonomie; mezinárodní zákon; Dějiny; politická teorie. Témata jako válka, mír, genderové a ekonomické nerovnosti, základní práva, migrace, etnické konflikty a řešení a náročné otázky, jako je globální bezpečnost, environmentální a ekonomická udržitelnost a lidská práva, tvoří jádro programu.

Program MAIS je navržen tak, aby nasměroval studenty ke kariéře v diplomacii, mezinárodních organizacích, řešení konfliktů, spolupráci a rozvoji, mezinárodním obchodu a poradenství, stejně jako v interdisciplinárním akademickém výzkumu.

Studium cizích jazyků na našem MAIS

Program také nabízí příležitost získat a zdokonalit jazykové dovednosti v různých jazycích, jako je francouzština , němčina a španělština , stejně jako arabština , čínština a ruština .

Přijímací řízení

Webinář: Zjistěte více o magisterském programu mezinárodních studií (MAIS) na Univerzitě <span translate="no">Roma Tre</span>

Osnovy

Kariérní možnosti

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky