We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Rocky Mountain College

Úvod

Rocky Mountain College je malá soukromá instituce svobodných umění zaměřená na akademický úspěch a osobní růst. Rocky Mountain College je nejstarší vysoká škola v Montaně, která byla založena v roce 1878. Její historie dokazuje odhodlání k dokonalosti a otevřenosti všem úhlům pohledu. Vysoká škola nachází sílu tím, že se připojí k tradici svobodných umění a dědictví praktického výcviku pro konkrétní povolání.

Areál Rocky Mountain College zaujímá přibližně 60 akrů parku v rezidenční části Billings. Stálezelené stromy, keře a trvalky činí areál zvláště příjemným pro našich přibližně 1 000 zapsaných studentů. Billings nabízí všechny výhody života ve velkém městě s pohostinností v maloměstě v Montaně.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Billings

    1511 Poly Drive Billings, , Billings

Otázky