Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master Of Science V Průmyslovém A Systémovém Inženýrství
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master Of Science V Průmyslovém A Systémovém Inženýrství

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Tento mistr vědy v průmyslovém a systémovém inženýrství, který je zaměřen na konstrukci, zdokonalování a instalaci integrovaných systémů lidí, materiálů, informací, vybavení a energie, vám umožňuje přizpůsobit práci v kurzu a zároveň úzce spolupracovat s průmyslovými a systémovými inženýrskými fakultami. současná oblast aplikovaného výzkumu. Budete absolvovat s různými dovednostmi v oblastech současných výrobních procesů, vývoje produktů, ergonomické analýzy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce a udržitelného designu a vývoje.

Titul MS v průmyslovém a systémovém inženýrství umožňuje studentům přizpůsobit svou práci na kurzu při úzké spolupráci s průmyslovou a systémovou inženýrskou fakultou v současné, aplikované oblasti výzkumu. Členové fakulty v současné době provádějí aplikované projektové a výzkumné práce v oblasti současných výrobních procesů / systémů, ergonomické / biomedicínské analýzy, logistiky a řízení dodavatelského řetězce, udržitelného návrhu a vývoje, systémového inženýrství / vývoje produktů a simulace systémů.

Titul MS se uděluje po úspěšném absolvování minimálně 30 kreditních hodin studia, které se skládá z osmi předmětů a diplomové práce. Studenti jsou povinni absolvovat alespoň dva semestry absolventského semináře (ISEE-795, 796).

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky