Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master Of Science V Mediální Umění a Technologie
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master Of Science V Mediální Umění a Technologie

Rochester, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

15 Feb 2024

Aug 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Všechny podniky a organizace se spoléhají na grafickou komunikaci, aby zvýšily efektivitu komunikace, myšlenek a konceptů. Absolvent s veliteli médií chápe hodnotu informačního designu a rozeznává mnoho způsobů, jak je lze pozitivně ovlivnit. V mediálním umění a technologickém programu se naučíte využívat nové technologie ve svůj prospěch. Se zaměřením na správu, technickou odborností a komplexními znalostmi o tom, jak řídit grafický proces od konceptu až po jeho dokončení, budete atraktivním vyhlídkou v širokém spektru průmyslových odvětví, včetně vzdělávání, strojírenství, marketingu, vědy o vědě, lidských zdrojů, veřejné správy, vztahy.

Tento program přechází na Školu fotografických umění a věd, na Vysoké škole umění a designu, s účinností od 1. července 2019.

Titul MS v oblasti mediálního umění a technologie je jednoroční program, který je zakončen základním projektem. Studenti rozvíjejí příslušné znalosti a dovednosti s technickým důrazem a business orientovaným přístupem. Studenti rozpoznávají nové způsoby provozu a určování nových technologií, aby splnili a překonali rostoucí požadavky trhu, a aby se stali vůdci ve zlepšování produktů a procesů napříč médii. Program poskytuje studentům schopnost vytvářet smysluplné a měřitelné změny v grafické komunikaci prostřednictvím aplikovaných iniciativ napříč médii. Požadovaný capstone projekt umožňuje studentům rozvíjet a demonstrovat důkladné znalosti v konkrétní tematické oblasti. Vedený vedoucí fakultou, projekt capstone je navržen tak, aby připravil studenty, aby byli inovátory v rychle se vyvíjejícím mediálním prostředí.

Učební plán se zaměřuje na nejnovější technologie, procesy a strategie, které umožňují studentům využívat znalosti pracovních postupů v oblasti tisku, webu, mobilních a sociálních médií k řešení komunikačních problémů. Rozmanité odborné znalosti fakulty zajišťují širokou škálu relevantních zkušeností při vzdělávání studentů o problematice a trendech napříč grafickou komunikací. Škola mediálních věd se snaží být na špičce grafických komunikací a dát studentům příležitost řešit reálné problémy v tomto odvětví. Tento program si klade za cíl vytvořit prostředí pro spolupráci, kde studenti spojí práci s kurzem s přístupem k odborným znalostem fakulty, podporou zaměstnanců a rozsáhlým zázemím pro rozšíření stávající znalostní základny.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky