Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master Of Science V Imaging Science
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master Of Science V Imaging Science

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Dálkové studium, Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Masters in imaging science vás připraví na výzkumné pozice v oboru zobrazovacích technologií nebo v aplikaci různých zobrazovacích metod k problémům ve strojírenství a vědě. Tato vznikající oblast integruje inženýrství, matematiku, fyziku, informatiku a psychologii, aby porozuměla a vyvinula zobrazovací systémy a technologie. Budete zkoumat vytváření a interpretaci systémů pro vytváření obrazů, které jsou používány v širokém spektru aplikací, od předpovědi životního prostředí a dálkového průzkumu Země až po analýzu fyzikálních vlastností materiálů citlivých na záření. Masters v oblasti zobrazovacích věd je zaměřen na pokrok a rozšiřování dovedností odborníků pracujících v zobrazovacím průmyslu.

přehled programu

Fakulta v rámci Centra pro zobrazovací vědy dohlíží na výzkum diplomových prací v oblastech fyzikálních vlastností materiálů a procesů citlivých na záření, digitálního zpracování obrazu, dálkového průzkumu Země, nanoobrazů, elektrooptických přístrojů, vidění, počítačového vidění, barevných zobrazovacích systémů a astronomického zobrazování . Interdisciplinární úsilí je možné s jinými vysokými školami po celé univerzitě.

Formální výuka zahrnuje zvážení fyzikálních vlastností materiálů a procesů citlivých na záření, aplikace fyzikální a geometrické optiky na elektro-optické systémy, matematické hodnocení systémů pro tvorbu obrazu, digitální zpracování obrazu a statistickou charakterizaci šumu a systému. výkon. Technické volitelné předměty mohou být vybrány z kurzů nabízených v zobrazovací vědě, vědě o barvě, strojírenství, informatice, vědě a matematice. K dispozici jsou možnosti práce i projektu. Obecně platí, že studenti prezenční formy studia jsou povinni pokračovat ve volbě disertační práce, přičemž možnost projektu je zaměřena na studenty na částečný úvazek a on-line studenty, kteří mohou prokázat, že mají dostatečné praktické zkušenosti prostřednictvím svých profesních činností.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky