Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master Of Science V Barvě Vědy
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master Of Science V Barvě Vědy

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Věda o barvě je základním vědním oborem, který je věnován pochopení vytváření barevných podnětů, zdrojů osvětlení a nakonec lidského vnímání barvy. RIT je absolvent barva věda stupeň je určen pro studenty, kteří mají pozadí ve fyzice, chemii, zobrazovací vědy, počítačové vědy, elektrotechniky, experimentální psychologie, kognitivní neuroscience, fyziologie, nebo jakékoli jiné disciplíny, která půjčuje sebe na kvantitativní popis barvy. Na jediné univerzitě v národě, která tento studijní program nabízí, budete vystaveni bohaté, dynamické oblasti vědy o barvě prostřednictvím teorie a praktické aplikace.

Široce interdisciplinární, zahrnující fyziku, chemii, fyziologii, statistiky, počítačové vědy a psychologie, osnovy vede k magisterskému titulu v oboru vědy o barvě, vzdělává studenty pomocí širokého interdisciplinárního přístupu. Jedná se o jediný absolventský program v zemi, který se věnuje této disciplíně a je určen pro studenty, jejichž vysokoškolské obory jsou ve fyzice, chemii, zobrazovací vědě, počítačové vědě, elektrotechnice, experimentální psychologii, kognitivních neurovědách, fyziologii nebo v jakékoli disciplíně týkající se kvantitativní popis barvy.

Absolventi jsou ve vysoké poptávce a přijali průmyslové pozice v elektronickém zobrazování, barevném vybavení, formulaci barviv a základním a aplikovaném výzkumu. Společnosti, které přijali absolventy, zahrnují společnosti Apple Inc., Dolby Laboratories, Google, Benjamin Moore, Canon Corp., Hallmark, Hewlett Packard Corp., Microsoft Corp., Pantone, Qualcomm Inc., Ricoh Innovations Inc., LG Electronics a Samsung.

Stupeň barevné vědy poskytuje postgraduální studium jak vědecké teorie, tak praktické aplikace. Program dává studentům široké uplatnění v oblasti vědy o barvě a poskytuje jim jedinečnou příležitost specializovat se na oblast odpovídající jejich zázemí a zájmu. Tohoto cíle je dosaženo prostřednictvím základních kurzů programu, výběru volitelných předmětů a absolvováním diplomové práce nebo absolventského projektu.

Program se točí kolem aktivit Munsell Color Science Laboratory, která je předním akademickým pracovištěm v zemi věnovaným vědě o barvě. V současné době probíhá výzkum v oblasti modelování barev, osvětlení, kvality obrazu, spektrálního snímání obrazu, archivace, reprodukce uměleckých děl, správy barev, počítačové grafiky, architektury AR / VR a vzhledu materiálu. Laboratoř Munsell má mnoho kontaktů, které poskytují studentům letní a celodenní pracovní příležitosti ve Spojených státech iv zahraničí.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky