Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master Of Science V Astrofyzikálních Vědách A Technologii
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master Of Science V Astrofyzikálních Vědách A Technologii

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Studenti mohou přizpůsobit své studijní programy tak, aby kladly důraz na astrofyziku (včetně pozorovací a teoretické astrofyziky), výpočetní a gravitační astrofyziku (včetně numerické relativity, gravitační vlnovou astronomii) a astronomickou technologii (včetně výzkumu a vývoje detektorů a přístrojů). Studenti mohou sledovat výzkumné zájmy v celé řadě témat, včetně designu a vývoje nových detektorů, studií vlnových délek proto-hvězd, aktivních galaktických jader a shluků galaxií, analýzy dat gravitačních vln a teoretického a výpočetního modelování astrofyzikálních systémů včetně galaxií a kompaktní objekty, jako jsou binární černé díry. V závislosti na zájmech výzkumu se studenti mohou účastnit jednoho ze tří výzkumných center: Centra pro výpočetní relativitu a gravitaci (video), Centra pro detektory nebo Laboratoře pro vícevlnovou astrofyziku.

Stupeň astrofyziky se zaměřuje na základní fyziku jevů mimo Zemi a na vývoj technologií, nástrojů, analýzy dat a technik modelování, které umožní další významné kroky v této oblasti.

Nikdy nebylo více vzrušujícího času studovat vesmír za hranicemi Země. Nová generace pokročilých pozemních a vesmírných dalekohledů a enormní nárůst výpočetní síly umožňují zlatý věk astrofyziky. Program MS v astrofyzikálních vědách a technologiích se zaměřuje na základní fyziku jevů mimo Zemi a na vývoj technologií, nástrojů, analýzy dat a technik modelování, které umožní další významné kroky v této oblasti. Multidisciplinární důraz tohoto programu ho odlišuje od konvenčních programů postgraduálního studia astrofyziky na tradičních výzkumných univerzitách.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky