Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master of Science in Dietetics and Nutrition
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master of Science in Dietetics and Nutrition

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 2 257 / per credit

Na kampusu

Úvod

Registrovaní dietologové na výživu (RDN) zapojují lidi všech věkových kategorií, kultur, zdravotních problémů a socioekonomických úrovní, aby řešili řadu nutričních potřeb. RDN jsou kvalifikovaní zdravotníci, kteří aplikují umění a vědu o potravinách a výživě na individuální, institucionální, organizační, komunitní a populační úrovni.

Master of Science v oboru dietetika a výživa společnosti RIT

Tento program, který sídlí ve Wegmans School of Health and Nutrition, má dynamický učební plán zaměřený na nová spojení mezi technologií a zdravím. Kromě splnění všech kompetencí pro vstupní praxi jako RDN Akreditační radou pro vzdělávání ve výživě a dietetice (ACEND) – předním akreditačním orgánem pro programy v oblasti výživy a dietetiky – absolventi prokazují odbornost výzkumu prostřednictvím dokončení diplomové práce, která zahrnuje technologii jako aspekt praxe výživy a dietetiky.

Fakulta programu je držitelem doktorátů a je registrovanými odborníky na výživu s odbornými znalostmi v široké škále témat. Po absolvování budete připraveni na praxi v různých prostředích, včetně nemocnic, klinik, univerzit, výzkumných zařízení, potravinářských a farmaceutických společností, organizací veřejného zdraví, vládních agentur, komunikačních a marketingových firem, profesionálních sportovních organizací, komerčních potravinářských provozů, a jednotky podnikového blahobytu. Dokončení MS v oboru dietetika a výživa splňuje požadavky na práci v kurzu a na zážitkové učení pod dohledem, aby bylo možné složit zkoušku registrovaného dietologa/výživáře.

Jak se stát registrovaným dietologem (RDN)

Následující kroky jsou nezbytné k tomu, abyste se stali registrovaným dietologem:

  • Úspěšné absolvování MS z dietetiky a požadavků na stupeň výživy.
  • Absolvujte pověřovací zkoušku pro dietetiku pro dietetické lékaře.

Kromě profesního pověření RDN má většina států v současné době zákonná ustanovení (licence/certifikace) týkající se profesní regulace dietologů a/nebo odborníků na výživu. Informace o stanovách jednotlivých států poskytuje Akademie výživy a dietetiky.

Akreditace

Prohlášení o akreditaci před kandidátem

Rochester Institute of Technology se přihlásil do Akreditační rady pro vzdělávání ve výživě a dietetice (ACEND) a je v procesu podávání žádostí o akreditaci pro MS v dietetice a výživě.

Akreditační rada pro vzdělávání v oblasti výživy a dietetiky (ACEND) vydala akreditační standardy budoucího vzdělávacího modelu pro programy v oblasti výživy a dietetiky. Tyto akreditační standardy integrují práci na didaktických kurzech s řízeným zážitkovým učením v kurikulu založeném na kompetencích, které má připravit odborníky na výživu a dietetiku na budoucí praxi.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky