Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Magistr V Udržitelných Systémech
Rochester Institute of Technology (RIT)

Magistr V Udržitelných Systémech

Rochester, Spojené státy americké

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Sustainable Systems přijímá studenty z jakéhokoli akademického prostředí a zahrnuje širokou škálu interdisciplinárních studií v oblasti vědy o udržitelném rozvoji. Zde nebudete omezeni na jedno téma nebo metodiku udržitelnosti. Budete se komplexně učit a prožívat metody, které vedou k environmentálnímu, sociálnímu, technologickému a obchodnímu úspěchu, a pracovat s poradcem fakulty, který přizpůsobí míru vašim zájmům udržitelnosti.

V udržitelných systémech MS začnete s širokým základem znalostí v oblasti hodnocení životního cyklu životního prostředí, udržitelného rozhodování, hospodářských a politických strategií a dalších. Pak budete mít možnost přizpůsobit svůj titul v oblastech, které vyhovují vašim zájmům a profesním cílům - jako je obnovitelná energie nebo mobilita - a získat praktické zkušenosti, které zaměstnavatelé hledají. Již za jeden rok studia budete připraveni učinit rozhodnutí o udržitelnosti, která můžete uplatnit v každé kariéře.

Nejen, že se budete moci soustředit na oblast, která vás zajímá, ale budete se moci zapojit do svých projektů pomocí jedné z našich mnoha laboratoří nebo prostřednictvím nástrojů pro návrhové modelování. Tento stupeň vám umožňuje flexibilitu přizpůsobit svou kariéru v průběhu času a v reakci na neustále se měnící vývoj v oblasti udržitelnosti. Golisano Institute for Sustainability se věnuje průkopnickému výzkumu udržitelnosti a jeho obchodním aplikacím. Naše výzkumná zařízení jsou na špičkové úrovni, včetně Sustainability Institute Hall, 75 000 čtverečních stop certifikované výzkumné budovy LEED Platinum a několika nejmodernějších výzkumných center.

Ideální studenti

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky