Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Magistr V Oblasti Aplikované A Počítačové Matematiky
Rochester Institute of Technology (RIT)

Magistr V Oblasti Aplikované A Počítačové Matematiky

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Sofistikované matematické nástroje jsou stále více využívány k řešení problémů v oblasti managementu, inženýrství, biologie, plánování finančního portfolia, plánování zařízení, řízení dynamických systémů a designu kompozitních materiálů. Cílem je najít výpočetní řešení problémů reálného světa. Aplikovaný a výpočetní matematický magisterský titul zdokonaluje vaše schopnosti při aplikaci matematických modelů a metod ke studiu řady problémů s důrazem na vývoj a implementaci výpočetních řešení.

Myšlenky aplikované matematiky pronikají několika aplikacemi v různých podnicích a průmyslových odvětvích i ve vládě. Sofistikované matematické nástroje se stále více používají k vývoji nových modelů, úprav existujících modelů a analýze výkonnosti systému. To zahrnuje aplikace matematiky k problémům ve vědě managementu, biologii, plánování portfolia, plánování zařízení, řízení dynamických systémů a konstrukci kompozitních materiálů. Cílem je nalézt vypočtitelná řešení reálných problémů vyplývajících z těchto typů situací.

Mistři věd v oboru aplikované a výpočetní matematiky poskytují studentům schopnost aplikovat matematické modely a metody ke studiu různých problémů, které vznikají v průmyslu a podnikání, s důrazem na vývoj řešení, která mohou být implementována. Program nabízí koncentrace v diskrétní matematice, dynamických systémech a vědeckých počítačích. Volitelné předměty mohou být vybrány z nabídky postgraduálních kurzů ve škole matematických věd nebo z jiných absolventských programů se souhlasem ředitele programu pro absolventy. Studenti mají možnost doplnit diplomovou práci, která zahrnuje prezentaci originálních nápadů a řešení konkrétního matematického problému. Návrh diplomové práce a výsledky musí být předloženy a obhájeny před poradním výborem.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky