Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Magistr V Mikroelektronické Inženýrství
Rochester Institute of Technology (RIT)

Magistr V Mikroelektronické Inženýrství

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Integrované mikroelektronické nebo nanoelektronické obvody a senzory pohánějí naši globální ekonomiku, zvyšují naši produktivitu a pomáhají zlepšovat kvalitu života. Polovodičová a fotonická zařízení ovlivňují prakticky každý aspekt lidského života, od komunikace, zábavy a dopravy až po zdraví, solární systémy a solární články. Mikroelektronický inženýrský program RIT je považován za světového lídra ve vzdělávání polovodičových procesních inženýrů.

Mikroelektronický inženýrský inženýr poskytuje jedinečnou kombinaci fyziky, chemie a inženýrství v nejmodernějším zařízení pro přípravu absolventů na skutečný svět. S mezinárodně uznávanými profesory s dlouholetými zkušenostmi jsou kurzy založeny na realitě - praktické dovednosti a pokročilá teorie, kombinující pro komplexní učení. Dejte své znalosti do práce s mikroelektronickým inženýrským mistrem z RIT.

Cílem MS v mikroelektronickém inženýrství je poskytnout studentům příležitost k tomu, aby prováděli výzkum na úrovni absolventů, protože se připravují na vstup do odvětví polovodičů nebo doktorského programu. Stupeň vyžaduje silnou přípravu v oblasti mikroelektroniky a vyžaduje diplomovou práci.

Akreditace

Program BS v mikroelektronické technice je akreditován technickou akreditační komisí ABET. Navštivte stránku akreditace vysoké školy, kde naleznete informace o údajích o zápisu a absolvování studia, o cílech programu vzdělávání ao výsledcích studentů.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky