Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai Mistr v oboru strojírenství
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Mistr v oboru strojírenství

Dubai, Spojené arabské emiráty

18 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 29 178 *

Na kampusu

* celková výuka programu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Science ve strojírenství je 30-kreditní hodinový studijní program. Program přiděluje dvacet čtyři kreditních hodin práce v kurzu, distribuovaných v jádru, oblasti zaměření a volitelných skupinách a šest kreditních hodin práce na diplomovou práci. RIT Dubaj nabízí tři oblasti zaměření, specializace: Udržitelnost a energetická účinnost, Thermo / Fluids Engineering a Mechanics & Design.

Pro splnění potřeb určitých jednotlivců může být navrženo speciální osnovy se správným souhlasem hlavního kampusu. Program navazuje na model večerních tříd, aby lépe sloužil pracujícím technikům, kteří se snaží prohlubovat své odborné znalosti. Výukové cíle programu strojírenství (PEO) jsou obecná prohlášení, která popisují, čeho se od absolventů očekává během několika let od ukončení studia, a vycházejí z potřeb volebních obvodů programu. Fakulta strojního inženýrství ve spolupráci se svými složkami stanovila tyto vzdělávací cíle programu:

 • Procvičujte strojírenství na podporu návrhu inženýrských systémů prostřednictvím aplikace základních znalostí, dovedností a nástrojů strojírenství.
 • Posilujte své dovednosti prostřednictvím formálního vzdělávání a odborné přípravy, nezávislého šetření a profesionálního rozvoje.
 • Pracujte samostatně i ve spolupráci s ostatními a prokazujte profesní a etické odpovědnosti inženýrské profese.
 • Úspěšně pokračujte v postgraduálním studiu na doktorské úrovni, pokud se tak rozhodnou.

Všechny kurzy jsou dodávány večer, aby odpovídaly rozvrhu práce studentů na částečný úvazek.

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai","author_url":"","source":""}" />

159611_5.jpg

proč nás vybrat

 • Stupně vydávané přímo od RIT NY
 • Inteligentní, propojený, inovativní a udržitelný kampus
 • Místně i globálně akreditované studijní programy
 • Studujte v zahraničí na kterémkoli z mezinárodních kampusů v Chorvatsku, Kosovu, Číně, USA
 • Unikátní stážové programy s expozicí průmyslovým partnerům

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai"}" />

164111_163967_Capture.jpeg
/ Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Možné možnosti kariéry

Kvůli svému komplexnímu školení a vzdělávání jsou strojní inženýři často vyzýváni, aby převzali vedoucí pozice. Pracují v mnoha různých průmyslových odvětvích a podnicích jako vývojáři produktů, výzkumní pracovníci na různých úrovních, návrháři prototypů, automobiloví inženýři, letečtí inženýři, konzultanti managementu, mimo jiné a mnozí slouží na vedoucích pozicích ve svých oborech.

Akreditace

Kromě akreditace ve Spojených státech amerických jako programu RIT-NY je program Master of Science ve strojírenství akreditován ministerstvem školství / sekcí vysokoškolského vzdělávání Spojených arabských emirátů a má licenci KHDA.

Osvědčení

„RIT každoročně nenabízí jeden, ale dva kariérní veletrhy. Kromě kariérních veletrhů nám fakulta vždy pomáhá propojit se s různými společnostmi. Potkal jsem VP HR společnosti Schneider Electric Gulf HR na jednom z našich rozhovorů o ženských sériích a okamžitě jsem věděl, že chci být součástí tak úžasné organizace. O dva roky později stále pracuji ve společnosti Schneider electric jako specialista na marketingovou komunikaci a nemohu být na svou univerzitu pyšnější a dostatečně jim poděkovat za pomoc při hledání příležitosti, která by mohla změnit život. “
Ghazaleh Esfehani
Absolvent- marketing BS


„Podnikatelský kooperační program RIT nám umožnil rozvinout náš startupový nápad do fáze konceptu za pouhých 12 týdnů! Spojilo nás to také se spoustou zkušených podnikatelů a investorů, kteří nám po celou cestu pomáhali.

Zapojení DTEC a podnikatelů nám určitě pomohlo získat prostřednictvím tohoto programu zkušenosti v reálném životě. Nebyla to snadná cesta, vyžadovala trpělivost a kvalitní práci. Naše práce by nebyla přijata, pokud by to bylo něco méně než 100%, což nastavuje laťku vysoko pro studenty, kteří nám ukazují, že je to vážná výzva. Sám jsem si tuto zkušenost užil a již jsem ji doporučil mnoha lidem, protože věřím, že je pro studenty velmi přínosná. Učí nás základní základy všech oborů a jak se stát lídrem, počínaje Lean Canvas až po demo den, kdy se chystáte uvést svůj startup, což jsou podle mě zásadní informace. “
Marwan Al Hossary - Bs Marketing


„Moje cesta na RIT Dubai University začala v roce 2017. To, že jsem se připojil k RIT Dubai, mě nadchlo tím, že během studia ve Spojených arabských emirátech mohu absolvovat americký titul. V současné době jsem studentem čtvrtého ročníku oboru Strojní inženýrství se spoustou úžasných zkušeností na Univerzita. Struktury kurzů v RIT Dubai nám umožňují seznámit se s praktickými aplikacemi teorií, které se učíme, a to se odráží v mnoha laboratorních kurzech, které absolvujeme. Kurzy navíc zlepšují naše skupinové pracovní dovednosti prostřednictvím skupinových projektů, které získat. Kromě akademiků nabízí RIT Dubai studentům možnost absolvovat dlouhodobé stáže, když jsou zapsáni na univerzitu. Zažil jsem velmi vzrušující stáž v Německu ve společnosti, která byla kdysi pozvána na veletrh kariéry, který uspořádal náš Co-op Office. Byl to velmi pěkný zážitek, kdy jsem měl možnost cestovat do Německa a zažít německou kulturu a pracoviště. Prostřednictvím RIT Dubai jsem nyní připraven na práci trh. "
Hassan Kodssi
BS- Strojírenství

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

 • MSE ve strojírenství (částečný úvazek)
  • Baltimore, Spojené státy americké
 • Master of Science - Letecké inženýrství - Online
  • Auburn, Spojené státy americké
 • Master of Science - Strojírenství - Online
  • Auburn, Spojené státy americké