Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai Master v počítačové bezpečnosti
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Master v počítačové bezpečnosti

Dubai, Spojené arabské emiráty

18 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 29 178 / per year *

Dálkové studium, Na kampusu

* celková výuka programu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Science v počítačové bezpečnosti na Rochester Institute of Technology dává studentům porozumění technologickým a etickým rolím počítačové bezpečnosti v dnešní společnosti a její důležitosti napříč šíří výpočetních oborů. Titul umožňuje studentům vyvinout silné teoretické a praktické základy v oblasti zabezpečené výpočetní techniky, připravit je na vedoucí pozice v odvětví počítačové bezpečnosti, akademické sféry nebo v oblasti výzkumu nebo se věnovat pokročilejšímu oboru výpočetní disciplíny.

Kurzy nabízené tímto titulem jsou vhodné pro příležitosti dostupné v soukromém i veřejném sektoru. V soukromém sektoru existuje značný počet příležitostí s bankovními institucemi, kybernetickými sociálními aplikacemi a dodavateli profesionálních služeb soukromého vyšetřování. Kurzy, které nabízíme kolem auditů zabezpečení webu a aplikací a forenzní vědy, budou pro tyto oblasti významné. Ve veřejném sektoru budou vertikály pro vymáhání práva a zdravotní péči výrazně těžit z modulů zabezpečení sítě, forenzní a kryptografické, které máme v nabídce. Abychom tento bod dále zdůraznili, naše zkušenosti ze spolupráce s vládními entitami ukazují, že existuje silná poptávka po domácích kryptografických řešeních, zejména v oblasti hardwarového šifrování a dešifrování. Podobně s rychlým přijetím technologií inteligentního města bude nabídka kurzu souvisejícího s bezpečností velkých dat a senzorů významná. Použití nástrojů a technik AI, které jsou v kurzech zahrnuty, posílí jednotlivce dovednostmi a přístupem potřebným k úspěšnému přispění k transformaci jejich organizací.

Nabízet studijní program ve shodě s místními soukromými a veřejnými institucemi a naplňovat jejich apetit po výzkumu, rozvíjet jejich pracovní síly a posilovat kompetence při výběru a nasazování bezpečnostních řešení je pro Rochester Institute of Technology Dubai důležitým faktorem.

proč nás vybrat

  • Stupně vydávané přímo od RIT NY
  • Inteligentní, propojený, inovativní a udržitelný kampus
  • Místně i globálně akreditované studijní programy
  • Studujte v zahraničí na kterémkoli z mezinárodních kampusů v Chorvatsku, Kosovu, Číně, USA
  • Unikátní stážové programy s expozicí průmyslovým partnerům

<img class = " inserted-image image-element img-responsive " title = " 163967_Capture " src = " https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/16/164111_163967_Capture.jpeg " alt = " 164111_163967_Capture.jpeg " data-json = " {"author":"","author_url":"","source":" "}" />

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy