Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai Magistr v profesionálních studiích: Analýza dat
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Magistr v profesionálních studiích: Analýza dat

Dubai, Spojené arabské emiráty

18 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 32 096 *

Na kampusu

* celková výuka programu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento program připravuje účastníky na úspěšnou kariéru a pomáhá organizacím činit lepší rozhodnutí prostřednictvím analytiky. Připravuje účastníky na efektivní práci se složitými daty v reálném světě a na vytváření hodnot z nich. Program je založen na holistické vzdělávací zkušenosti, kde jsou teorie a praxe plně prokládány prostřednictvím nepřetržité podpory partnerů z veřejného a soukromého sektoru. Tento program bude jediným programem ve Spojených arabských emirátech, který zajistí, že absolventi jsou velmi vyhledávanými analytiky dat v oboru.

Program Data Analytics je navržen tak, aby byl vhodný pro pracující jednotlivce. Program dává účastníkům možnost pomoci organizacím zvýšit efektivitu jejich operací a efektivněji shromažďovat a interpretovat data. Při výkonu svého magisterského studia budou studenti také trénováni, aby realizovali to, co se na pracovišti naučí, čímž získají více budoucích příležitostí. Program je pečlivě navržen tak, aby vyhovoval všem úrovním analýzy dat: od vytváření strategie a vize organizace směrem k velkým datům, správy zabezpečení dat, budování vhodné infrastruktury pro analýzu dat, analýzu dat a prezentaci pro inteligentní rozhodování.

Součástí programu je to, jak se sběr a analýza dat používá pro nově vznikající technologie, včetně umělé inteligence, virtuální reality, robotiky, strojového učení a dalších oblastí. Program je navržen společně s veřejnými odděleními, jako je Smart Dubai, a s mezinárodními předními organizacemi v oboru.

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai","author_url":"","source":""}" />

159610_6.jpg

Akreditace

Tento program je akreditován ministerstvem školství - komisí pro vysokoškolské vzdělávání a je licencován KHDA. Podle Princeton Review a US News & World Report se magisterské studijní programy RIT řadí mezi nejlepší magisterské studijní programy ve Spojených státech amerických.

Osvědčení

„RIT každoročně nenabízí jeden, ale dva kariérní veletrhy. Kromě kariérních veletrhů nám fakulta vždy pomáhá propojit se s různými společnostmi. Potkal jsem VP HR společnosti Schneider Electric Gulf HR na jednom z našich rozhovorů o ženských sériích a okamžitě jsem věděl, že chci být součástí tak úžasné organizace. O dva roky později stále pracuji ve společnosti Schneider electric jako specialista na marketingovou komunikaci a nemohu být na svou univerzitu pyšnější a dostatečně jim poděkovat za pomoc při hledání příležitosti, která by mohla změnit život. “
Ghazaleh Esfehani
Absolvent- marketing BS


„Podnikatelský kooperační program RIT nám umožnil rozvinout náš startupový nápad do fáze konceptu za pouhých 12 týdnů! Spojilo nás to také se spoustou zkušených podnikatelů a investorů, kteří nám po celou cestu pomáhali.

Zapojení DTEC a podnikatelů nám určitě pomohlo získat prostřednictvím tohoto programu zkušenosti v reálném životě. Nebyla to snadná cesta, vyžadovala trpělivost a kvalitní práci. Naše práce by nebyla přijata, pokud by to bylo něco méně než 100%, což nastavuje laťku vysoko pro studenty, kteří nám ukazují, že je to vážná výzva. Sám jsem si tuto zkušenost užil a již jsem ji doporučil mnoha lidem, protože věřím, že je pro studenty velmi přínosná. Učí nás základní základy všech oborů a jak se stát lídrem, počínaje Lean Canvas až po demo den, kdy se chystáte uvést svůj startup, což jsou podle mě zásadní informace. “
Marwan Al Hossary - Bs Marketing


„Moje cesta na RIT Dubai University začala v roce 2017. To, že jsem se připojil k RIT Dubai, mě nadchlo tím, že během studia ve Spojených arabských emirátech mohu absolvovat americký titul. V současné době jsem studentem čtvrtého ročníku oboru Strojní inženýrství se spoustou úžasných zkušeností na Univerzita. Struktury kurzů v RIT Dubai nám umožňují seznámit se s praktickými aplikacemi teorií, které se učíme, a to se odráží v mnoha laboratorních kurzech, které absolvujeme. Kurzy navíc zlepšují naše skupinové pracovní dovednosti prostřednictvím skupinových projektů, které získat. Kromě akademiků nabízí RIT Dubai studentům možnost absolvovat dlouhodobé stáže, když jsou zapsáni na univerzitu. Zažil jsem velmi vzrušující stáž v Německu ve společnosti, která byla kdysi pozvána na veletrh kariéry, který uspořádal náš Co-op Office. Byl to velmi pěkný zážitek, kdy jsem měl možnost cestovat do Německa a zažít německou kulturu a pracoviště. Prostřednictvím RIT Dubai jsem nyní připraven na práci trh. "
Hassan Kodssi
BS- Strojírenství

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy