Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai Magistr v odborných studiích: Městská věda
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Magistr v odborných studiích: Městská věda

Dubai, Spojené arabské emiráty

16 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 35 622 *

Na kampusu

* celková výuka programu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Tento jedinečný a inovativní magisterský titul je první svého druhu v regionu a zkoumá, co jsou města a co mohou být. Jde nad rámec konceptu inteligentního města, aby pokryl také důležité technologické, sociální otázky a otázky udržitelnosti, aby zajistil komplexní a holistický přístup k městům dneška i zítra. Jako světový lídr v oblasti inteligentních měst a rozvoje měst je Dubaj ideálním místem pro studium takového programu a pro efektivitu digitalizace.

Absolvent vám pomůže vybudovat a rozvíjet efektivní, udržitelná a komunitní města a kultivovat povědomí o interdisciplinární historii moderních měst, městské ekonomice, rozvoji města a teorii plánování, městské ekologii, demografii a aplikovaném řešení problémů a metody výzkumu.

Poskytuje komplexní pohled na rozvoj města a program se zaměřuje také na klíčová témata, jako je voda, jídlo, odpad, doprava, vzdělávání a energetické systémy, s přihlédnutím ke složitým interakcím mezi jednotlivými prvky. City Sciences je rozvíjející se interdisciplinární akční plán, který zahrnuje designéra, technologa a humanistu, kteří spolupracují. Připraví vás na chytrá města, která mohou mluvit, a poskytuje aktuální informace o stavu prostřednictvím sítí o dopravních vzorcích, znečištění, parkování, vodě a energii a dalších důležitých informacích.

Program může být dokončen za pouhých 16 měsíců.

Flexibilní načasování: Rozvrh hodin je určen pro pracující profesionály a pořádá intenzivní semináře nabízené večer v našem kampusu v Dubaji Silicon Oasis.

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai","author_url":"","source":""}" />

159607_1.jpg

proč nás vybrat

  • Stupně vydávané přímo od RIT NY
  • Inteligentní, propojený, inovativní a udržitelný kampus
  • Místně i globálně akreditované studijní programy
  • Studujte v zahraničí na kterémkoli z mezinárodních kampusů v Chorvatsku, Kosovu, Číně, USA
  • Unikátní stážové programy s expozicí průmyslovým partnerům

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai"}" />

164111_163967_Capture.jpeg
/ Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Akreditace

Tento program je akreditován ministerstvem školství - komisí pro vysokoškolské vzdělávání a je licencován KHDA. Podle Princeton Review a US News & World Report se magisterské studijní programy RIT řadí mezi nejlepší magisterské studijní programy ve Spojených státech amerických.

Osvědčení

„RIT každoročně nenabízí jeden, ale dva kariérní veletrhy. Kromě kariérních veletrhů nám fakulta vždy pomáhá propojit se s různými společnostmi. Potkal jsem VP HR společnosti Schneider Electric Gulf HR na jednom z našich rozhovorů o ženských sériích a okamžitě jsem věděl, že chci být součástí tak úžasné organizace. O dva roky později stále pracuji ve společnosti Schneider electric jako specialista na marketingovou komunikaci a nemohu být na svou univerzitu pyšnější a dostatečně jim poděkovat za pomoc při hledání příležitosti, která by mohla změnit život. “
Ghazaleh Esfehani
Absolvent- marketing BS


„Podnikatelský kooperační program RIT nám umožnil rozvinout náš startupový nápad do fáze konceptu za pouhých 12 týdnů! Spojilo nás to také se spoustou zkušených podnikatelů a investorů, kteří nám po celou cestu pomáhali.

Zapojení DTEC a podnikatelů nám určitě pomohlo získat prostřednictvím tohoto programu zkušenosti v reálném životě. Nebyla to snadná cesta, vyžadovala trpělivost a kvalitní práci. Naše práce by nebyla přijata, pokud by to bylo něco méně než 100%, což nastavuje laťku vysoko pro studenty, kteří nám ukazují, že je to vážná výzva. Sám jsem si tuto zkušenost užil a již jsem ji doporučil mnoha lidem, protože věřím, že je pro studenty velmi přínosná. Učí nás základní základy všech oborů a jak se stát lídrem, počínaje Lean Canvas až po demo den, kdy se chystáte uvést svůj startup, což jsou podle mě zásadní informace. “
Marwan Al Hossary - Bs Marketing


„Moje cesta na RIT Dubai University začala v roce 2017. To, že jsem se připojil k RIT Dubai, mě nadchlo tím, že během studia ve Spojených arabských emirátech mohu absolvovat americký titul. V současné době jsem studentem čtvrtého ročníku oboru Strojní inženýrství se spoustou úžasných zkušeností na Univerzita. Struktury kurzů v RIT Dubai nám umožňují seznámit se s praktickými aplikacemi teorií, které se učíme, a to se odráží v mnoha laboratorních kurzech, které absolvujeme. Kurzy navíc zlepšují naše skupinové pracovní dovednosti prostřednictvím skupinových projektů, které získat. Kromě akademiků nabízí RIT Dubai studentům možnost absolvovat dlouhodobé stáže, když jsou zapsáni na univerzitu. Zažil jsem velmi vzrušující stáž v Německu ve společnosti, která byla kdysi pozvána na veletrh kariéry, který uspořádal náš Co-op Office. Byl to velmi pěkný zážitek, kdy jsem měl možnost cestovat do Německa a zažít německou kulturu a pracoviště. Prostřednictvím RIT Dubai jsem nyní připraven na práci trh. "
Hassan Kodssi
BS- Strojírenství

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy