Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai Magistr v elektrotechnice
Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Magistr v elektrotechnice

Dubai, Spojené arabské emiráty

18 Months

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 29 178 *

Na kampusu

* celková výuka programu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Rychle se rozvíjející globální technologie mění způsob, jakým žijeme. Master of Science (MS) v elektrotechnice na RIT Dubaj kombinuje teoretické základy a praktické aplikace v této dynamické oblasti a vzdělává studenty v postupech, metodikách a špičkových technikách používaných v elektrotechnice včetně umělé inteligence. Studenti budou stavět na zkušenostech z inženýrství a přizpůsobit specializaci podle svého výběru při úzké spolupráci s elektrotechnickou fakultou v oblasti současného a aplikovaného výzkumu.

Titul MSEE vyžaduje absolvování 30 kreditů rozdělených mezi základní kurzy, volitelné předměty (které mohou být vybrány podle oblasti zaměření) a diplomová práce. Požadavky na vzdělání jsou uvedeny v programové tabulce.

Studenti si mohou svůj studijní plán přizpůsobit tak, aby vyhovoval jejich preferencím, a to v rámci možnosti obecného stupně MSEE, jak je uvedeno v levém sloupci programové tabulky. Tabulka také ukazuje, jak mohou studenti být schopni vybrat konkrétní podmnožinu z dostupných volitelných předmětů, aby mohli své studium v systémech AI zaměřit na aplikaci na inteligentní energii, řízení / robotiku nebo komunikaci, pokud je v požadované trati během dobu jejich trvání. Deklarace zaostřovací oblasti se však nevyžaduje a používá se pro účely poradenství, aby pomohla studentům zahájit výzkum v zaostřovací oblasti, ale není vyžadována pro dokončení studia, a vybrané zaostřovací oblasti se na přepisech studentů neobjeví. Všichni studenti budou certifikováni podle obecných požadavků na stupeň MSEE. Všimněte si, že základní kurzy jsou společné pro všechny možnosti a že kurzy zaměřené na oblast jsou podmnožinou obecných volitelných předmětů MSEE.

Pokud jde o obecnou možnost MSEE, musí studenti absolvovat tři základní kurzy (EEEE-602, 707 a 709) a zvolit si 5, 6 nebo 7 volitelných předmětů na základě výběru diplomové práce, postgraduální práce nebo komplexní zkoušky. .

Pro titul MSEE s možností oblasti zaměření jsou studenti povinni absolvovat výše uvedené tři základní kurzy a doporučuje se, aby absolvovali pět kurzů zaměřených na oblast, jak je uvedeno v programové tabulce, pokud jsou všechny kurzy zaměřené na oblast nabízeny během jejich studia. Studenti, kteří se rozhodli pro možnost diplomové práce, nemusí absolvovat další kurzy. Studenti, kteří se rozhodnou pro absolventskou práci nebo možnosti komplexní zkoušky, musí absolvovat jeden nebo dva volitelné předměty.

Poznámky:

1 Diplomová práce (EEEE-792) musí být dokončena v jednom semestru a je klasifikována známkami F-A. Písemnosti absolventa nelze rozdělit na více semestrů.
2 Studenti musí vždy udržovat kumulativní GPA 3,0 nebo vyšší. Student s kumulativní GPA nižší než 3,0 bude postaven na zkoušku (což může vést k pozastavení). Platí univerzitní pravidla o probaci a pozastavení činnosti.
3 Minimální prospěšná známka pro kurzy na úrovni absolventů je „C“. Studenti jsou povinni dosáhnout ve všech základních kurzech známku „C“ nebo vyšší.
4Všechny absolventské práce musí být dokončeny do sedmi let, počínaje od okamžiku, kdy je první kurz aplikován na stupeň MSEE.

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai","author_url":"","source":""}" />

159614_7.jpg

proč nás vybrat

  • Stupně vydávané přímo od RIT NY
  • Inteligentní, propojený, inovativní a udržitelný kampus
  • Místně i globálně akreditované studijní programy
  • Studujte v zahraničí na kterémkoli z mezinárodních kampusů v Chorvatsku, Kosovu, Číně, USA
  • Unikátní stážové programy s expozicí průmyslovým partnerům

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai"}" />

164111_163967_Capture.jpeg
/ Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai

Možné možnosti kariéry

S nedostatkem elektrotechnických talentů na trhu práce, zejména v GCC, zůstávají požadavky na absolventy RIT Dubaj vysoké. RIT je vysoce ceněný elektrotechnický program, který jedinečným způsobem kombinuje přísnost teorie s praktickými aplikacemi a simulacemi s cílem poskytnout důkladné znalosti o předmětu. Naši absolventi pracují v řadě rolí, včetně elektrotechniků, systémových inženýrů, konstruktérů, řídicích techniků, vědců, projektových inženýrů, projektových manažerů a generálních manažerů.

Akreditace

Program je akreditován Ministerstvem školství - záležitosti vysokoškolského vzdělávání (MOE-HEA) a je licencován KHDA. Podle Princeton Review a US News & World Report se magisterské studijní programy RIT řadí mezi nejlepší magisterské studijní programy ve Spojených státech amerických.

Osvědčení

„RIT každoročně nenabízí jeden, ale dva kariérní veletrhy. Kromě kariérních veletrhů nám fakulta vždy pomáhá propojit se s různými společnostmi. Potkal jsem VP HR společnosti Schneider Electric Gulf HR na jednom z našich rozhovorů o ženských sériích a okamžitě jsem věděl, že chci být součástí tak úžasné organizace. O dva roky později stále pracuji ve společnosti Schneider electric jako specialista na marketingovou komunikaci a nemohu být na svou univerzitu pyšnější a dostatečně jim poděkovat za pomoc při hledání příležitosti, která by mohla změnit život. “
Ghazaleh Esfehani
Absolvent- marketing BS


„Podnikatelský kooperační program RIT nám umožnil rozvinout náš startupový nápad do fáze konceptu za pouhých 12 týdnů! Spojilo nás to také se spoustou zkušených podnikatelů a investorů, kteří nám po celou cestu pomáhali.

Zapojení DTEC a podnikatelů nám určitě pomohlo získat prostřednictvím tohoto programu zkušenosti v reálném životě. Nebyla to snadná cesta, vyžadovala trpělivost a kvalitní práci. Naše práce by nebyla přijata, pokud by to bylo něco méně než 100%, což nastavuje laťku vysoko pro studenty, kteří nám ukazují, že je to vážná výzva. Sám jsem si tuto zkušenost užil a již jsem ji doporučil mnoha lidem, protože věřím, že je pro studenty velmi přínosná. Učí nás základní základy všech oborů a jak se stát lídrem, počínaje Lean Canvas až po demo den, kdy se chystáte uvést svůj startup, což jsou podle mě zásadní informace. “
Marwan Al Hossary - Bs Marketing


„Moje cesta na RIT Dubai University začala v roce 2017. To, že jsem se připojil k RIT Dubai, mě nadchlo tím, že během studia ve Spojených arabských emirátech mohu absolvovat americký titul. V současné době jsem studentem čtvrtého ročníku oboru Strojní inženýrství se spoustou úžasných zkušeností na Univerzita. Struktury kurzů v RIT Dubai nám umožňují seznámit se s praktickými aplikacemi teorií, které se učíme, a to se odráží v mnoha laboratorních kurzech, které absolvujeme. Kurzy navíc zlepšují naše skupinové pracovní dovednosti prostřednictvím skupinových projektů, které získat. Kromě akademiků nabízí RIT Dubai studentům možnost absolvovat dlouhodobé stáže, když jsou zapsáni na univerzitu. Zažil jsem velmi vzrušující stáž v Německu ve společnosti, která byla kdysi pozvána na veletrh kariéry, který uspořádal náš Co-op Office. Byl to velmi pěkný zážitek, kdy jsem měl možnost cestovat do Německa a zažít německou kulturu a pracoviště. Prostřednictvím RIT Dubai jsem nyní připraven na práci trh. "
Hassan Kodssi
BS- Strojírenství

Ohlasy studentů

O Škole

Otázky

Podobné kurzy