Keystone logo
Rochester Institute of Technology (RIT) Master of Science pro učitele vizuálních umění - všechny stupně (výtvarné výchovy)
Rochester Institute of Technology (RIT)

Master of Science pro učitele vizuálních umění - všechny stupně (výtvarné výchovy)

Rochester, Spojené státy americké

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Aug 2024

USD 41 424 / per year *

Na kampusu

* prezenční roční výuka. Mohou být účtovány další poplatky. K dispozici jsou stipendia a pomůcky

Úvod

Přečtěte si více o tom, jak RIT řeší kronavírusovou krizi zde

Přehled

Kdy se umělec stane učitelem? MST ve výtvarném umění - všechny stupně (umělecká výchova) vás připraví na výuku příští generace umělců a na tvorbu uměleckých zkušeností při zdokonalování vlastních uměleckých dovedností. Tento zrychlený program vám dává rok praktických zkušeností, které budou silně odrážet váš život jako umělecký pedagog. Mistr uměleckého vzdělávání vás připraví na kariéru začleněním certifikace a podpory při umisťování pracovních míst přímo do osnov. Budete pracovat s regionálními školami, abyste našli to nejlepší pro vaši osobnost, nadání a cíle výuky.

MST ve výtvarném umění - všechny stupně (výtvarná výchova) vede k počáteční / profesionální certifikaci státu New York ve výtvarném umění pro stupně K až 12. Tato certifikace umožňuje uchazečům učit na veřejných školách v New Yorku. Program zahrnuje pedagogické studium, anketní šetření a výuku studentů. Program připravuje studenty na splnění národních, státních a regionálních potřeb učitelů výtvarného umění a je určen pro uznávané pedagogy umění a obhájce umění a učení ve všech ročnících. Program je celostátně akreditován a je určen pro učitele výtvarné výchovy, kteří mají titul BFA nebo BA (hlavní umělecký obor). Třídy začínají každý srpen a končí v květnu. Absolventi vzdělávacích programů pro učitele na RIT mají 96% úspěšnost na zkouškách pro certifikaci učitelů v New Yorku.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky