Keystone logo
Rice University

Rice University

Rice University

Úvod

Naše škola

Rice University 's School of Social Sciences je živá, inkluzivní komunita učenců, studentů a pedagogů, kteří se zavázali propojit naši výuku a výzkum s politikou zlepšování společnosti. Máme sedm oddělení s jedním posláním: řešit největší výzvy společnosti netradiční vizí směřující k utváření budoucnosti, v níž se můžeme všichni prospívat, jednotlivě i kolektivně.

Naši studenti

Rice University 's School of Social Sciences se nachází na kampusu zalesněném 300 akrů v srdci Houstonu v Texasu. Rice University může pochlubit vybavením a odborností velké výzkumné univerzity, ale naše skromná velikost znamená skutečnou mezioborovou spolupráci a úzké pracovní vztahy mezi fakultou a studenty.

Jsme proslulí výzkumem a akademiky, ale zjistíte, že Rice je více než jen místo studia. Je to různorodá akademická komunita, kde naše výjimečná fakulta má osobní zájem na vašem intelektuálním růstu, kvalitě vašeho vzdělání a vaší budoucnosti. Inspirujeme se navzájem, abychom byli našimi nejlepšími a pracujeme napříč tradičními hranicemi, abychom rozšířili naše základní znalosti o světě, a také vyvíjíme interdisciplinární inovativní řešení problémů, kterým čelí lidstvo.

Naše umístění v Houstonu, čtvrtém největším městě ve Spojených státech a jednomu z nejrozmanitějších, znamená, že budete mít spoustu příležitostí k interakci s průmyslem v pohostinném městě, které nemá co dělat.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Naše fakulta

Fakulta sociálních věd nalézá strategie založené na důkazech a řešení největších problémů společnosti. Naše fakulta chápe, že jejich výzkum má potenciál zlepšit životy ostatních prostřednictvím partnerství s vládou, veřejnými školami a místními nemocnicemi. Naše fakulta vytváří příležitosti pro sociální podnikání tam, kde žádný neexistoval, objevuje inovativní přístupy ke snižování diskriminace a navrhuje intervence na podporu vzdělávacích příležitostí pro všechny. Jedním z mnoha důvodů, proč si studenti vybírají rýži, je fakulty, která se o studenty zajímá a baví výuku. Nikde na akademické půdě není to zřetelnější než škola sociálních věd, kde naše fakulta soustavně projevuje své odhodlání studentů získáním ocenění za výuku a vytvářením fascinujícího vzdělávacího prostředí, které motivuje studenty k kritickému myšlení.

119937_pexels-photo-1438072.jpeg

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Houston

    6100 Main St., TX 77005-1827, Houston

Otázky