Keystone logo
Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Iceland School of Energy – Reykjavik University

Úvod

Výcvik generaci odborníků pro udržitelný svět

Island School of Energy využívá znalosti získané z pochopení a využití geotermální energie, vodní a větrné energie, která pohání islandské komunity.

Jejich cílem je nabídnout vysoce kvalitní vzdělávací zkušenost s. Nabízí příležitosti pro výzkum, návrh a správu systémů pro využívání obnovitelných zdrojů energie, se snažíme vyrábět odborníky v oblasti pro světové společenství.

Island School of Energy je součástí a akreditované školy vědy a inženýrství na univerzitě v Reykjavíku na Islandu.

Ve světě čelí zvýšené energetické nároky, klesající zásoby fosilních paliv a naléhavou potřebu řešit emise CO2, existuje jasný důvod pro prozíravou školení a vzdělávání.

Partneři

Island School of Energy je v úzké spolupráci s lídry v oblasti obnovitelných zdrojů energie, který spojuje tři důležité organizace jako hlavních partnerů:

Reykjavík Energy Island GeoSurvey Reykjavik University

Akreditované školy vědy a inženýrství v Reykjavíku na Islandu University School of Energy je součástí a akreditované školy vědy a inženýrství na univerzitě v Reykjavíku na Islandu.

Reykjavik University klade důraz na praktické vzdělávání, které připravuje studenty na výzvy, které budou splňovat po dokončení studia. To znamená, že pracují s ostatními studenty, kteří dokončili skutečné, reálné úkoly a projekty světa, často ve spolupráci s firmami a institucemi. To je jeden způsob, ve kterém studenti těžit z ŽP rozsáhlé napojení na průmysl. Třídy jsou vedeny malé podpořit interakce mezi studenty a učiteli.

Stručná historie V dubnu 2007, Reykjavik Energy, Reykjavik University a University of Islandu podepsal dohodu o vytvoření mezinárodní postgraduální program pro udržitelné energetické studie, nazvaný Reykjavik Energy Graduate School pro udržitelné systémy. REYST zahajovací třída začala studium v ​​srpnu 2008 a absolvoval svůj první třídy 1. února 2010.

Požadavky na přijetí Obecný

Všichni žadatelé musí mít ukončené, nebo může být v posledním roce, bakalářským titulem požádat o naše postgraduální programy. Pro ty, kteří v posledním roce studia, budou uspokojivé dokončení stupně být podmínkou pro vstup.

program specifický

Různé programy, které nabízí ISE mají mírně odlišné sady více specifických požadavků.

MSc udržitelné energie MSc Udržitelné Energetika Letní škola

Požadavky na anglický jazyk

Žadatelé musí poskytnout důkaz o své znalosti angličtiny.

Minimální požadovaná zkoušku TOEFL skóre 550 (213 v testu počítače založené na 79 v testu na bázi internetu) IELTS skóre alespoň 6,0 (oba všeobecného a akademického přijat).

Požadavek na jazyk zřeknutí

Budeme zřeknutí se požadavek certifikátu anglického jazyka v následujících případech:

rodným jazykem žadatele je angličtina V případě, že žadatel studoval směrem k stupni vyššího vzdělávání a vyučovacím jazykem byla angličtina (minimální požadavek 3 roky na plný úvazek). Certifikát z univerzity budou muset potvrdit.

Místa

  • Reykjavík

    Reykjavik University Menntavegi 1 , 101 , Reykjavík

Otázky