We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© BIMM University
Results Driven Group

Results Driven Group

Results Driven Group

Úvod

O nás

Společnost byla založena Chrisem Goodwinem. Podnikatelský nápad pocházel z chápání jak soukromého, tak veřejného sektoru a potřeb jeho stávajících klientů, což bylo mnohem širší, než by mohl osobně poskytnout. Nechtěl se dostat do pasti "snažit se dělat všechno", a tak se rozhodl vytvořit spojenectví s řadou odborníků v jejich oborech. Název " Results Driven Group " byl vybrán, protože odrážel jeho touhu a vášeň, aby získal výsledky pro své klienty.

Posláním Results Driven Group je obchodní a organizační transformace, která přeměňuje společnosti na vysoce výkonné subjekty.

Chápeme, že k tomu je třeba řešit řadu problémů a obchodních problémů. Všichni si uvědomujeme, že pro dosažení úspěchu našich klientů jsou vyžadovány různé přístupy k intervenci: konzultace, koučování, školení a outsourcing. To, co nás oddělilo od mnoha našich konkurentů, je to, že máme odborníky ve všech klíčových oblastech, které typicky vyzývají vůdce a nabízejí široký rozsah řešení těchto výzev. Partneři, kteří poskytují služby klientům skupiny, spolupracují s řadou rozmanitých organizací ve veřejném i soukromém sektoru od středních až po velké organizace.

Vyberte si nás

Na RDT se specializujeme na řešení pro vývoj dovedností na zakázku. S více než 20 lety zkušeností v oblasti výcviku a vývoje jsme vytvořili vynikající pověst pro poskytování vysoce přizpůsobeného a flexibilního výcviku. Naším úspěchem jsme stavěli naši schopnost naslouchat, nabídnout flexibilitu a věnovat pozornost detailům v celé službě, kterou nabízíme našim zákazníkům.

Věříme, že úspěšný poskytovatel služeb by měl pracovat v probíhajícím partnerství se svým klientem a to je přesně důvod, proč se naši zákazníci znovu a znovu vracejí. Naši zkušení manažeři účtu budou spolupracovat s vámi, abyste vytvořili vhodný přístup k řešení organizačních a obchodních potřeb.

Máme rozsáhlou klientskou základnu včetně mnoha společností s "modrým čipem", které se pohybují od velkých společností až po malé a střední podniky, vládní orgány a mnoho dalších. Naše řada kurzů je dodávána ve více než 200 různých sektorech ve Velké Británii.

Byli jsme vybráni v parlamentních projektech, abychom se podíleli na dokumentu nazvaném "Nejlepší praxe v managementu lidí" kvůli práci, kterou v současné době podnikáme a udělali s našimi klienty:

Otázky