Keystone logo
Reinhardt University

Reinhardt University

Reinhardt University

Úvod

Od svého založení v roce 1883 se Reinhardt zaměřuje na uspokojování potřeb studentů po jedné osobě.

Tento personalizovaný vzdělávací přístup nejlépe poskytují v malých třídách talentovaní profesoři, kteří pečlivě bojují. A jako jediná vysokoškolská instituce v kraji Cherokee nabízející vysokoškolské a postgraduální tituly je Reinhardt již dlouho oblíbeným zdrojem pro mladé lidi z hraničních krajů Bartow, Cobb, Dawson, Forsyth, Fulton, Gordon a Pickens. Jak se instituce rozrostla, zůstala odhodlána poskytovat kvalitní vzdělání za dostupnou cenu.

Studenti považují Reinhardtovy akademické programy za poutavé, náročné a relevantní - investice, která přináší pozitivní návrat do jejich osobního i profesního života. Absolventi, kteří plně využívají Reinhardtových příležitostí, vstupují do své zvolené profese s bohatstvím širokého, svobodného uměleckého vzdělání spojeného se specifickou odbornou přípravou prostřednictvím účasti na zapojení zkušeností z výuky, příležitostí k obohacování obory, náročných výzkumných projektů, odměňování iniciativ služeb, vzrušujících stáží a studium transformující život v zahraničí.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Waleska

    Waleska, Spojené státy americké

    Otázky